(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Łódzkie Pudełko

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

Łódzkie Pudełko

Online:

www.lodzkiepudelko.pl

CMS:

Booster

Łódzkie Pudełko to catering pudełkowy dumny ze swoich łódzkich korzeni i stawiający na lokalnych dostawców. Lokalny patriotyzm i miłość do Łodzi są nam równie bliskie, dlatego wysoko zawiesieliśmy sobie poprzeczkę. Za cel obraliśmy stworzenie strony, która będzie mocno wyróżniać się w tej nasyconej branży i pozwoli skutecznie zwiększyć sprzedaż diet online.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • moduł zamówień diet
  • moduł "dobierz dietę"
  • opracowanie struktury informacji i tekstów
  • dopracowanie prezentacji diet
  • moduł bloga
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Wygodne zamawianie na każdym urządzeniu

Toporny system zamówień może odstraszyć niejednego klienta, dlatego zadbaliśmy by proces wyboru diety i jej zamawiania był możliwie najprostszy i intuicyjny na każdym urządzeniu.

Przejrzysta i czytelna lista diet

Dzięki zastosowanie piktogramów ze składnikami diety, klienci już na pierwszy rzut oka mogą znaleźć dietę, która najbardziej odpowiada im preferencjom.

Przemyślany opis diety

Zebraliśmy najczęstsze pytania klientów Łódzkiego Pudełka, przeanalizowaliśmy strony konkurencji, a także wykorzystaliśmy własne doświadczenia z cateringami dietetycznymi. Dokładna analiza pozwoliła na przygotowanie optymalnego podziału informacji na stronie diety i ułożenie ich odpowiedniej w kolejności.

Teksty, które sprzedają

Zredagowaliśmy teksty do wszystkich zakładek na stronie z wyjątkiem bloga. Skupiliśmy się na rozpoznaniu potrzeb klientów i przedstawieniu korzyści ze współpracy z Łódzkim Pudełkiem. Zadbaliśmy również o zastosowanie wezwań do działania, co jest sprawdzonym sposobem na zwiększenie konwersji.

Ankieta doboru diety

Wielu klientów, którzy chcą rozpocząć przygodę z cateringiem pudełkowym, nie wie jak dobrać dietę dopasowaną do swojego trybu życia. Stworzyliśmy ankietę online, która zbiera podstawowe informacje, niezbędne do obliczenia dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

Diety dopasowane do klienta

Na podstawie zebranych informacji i z pomocą wzorów stosowanych w dietetyce, system oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne klienta, a także BMI i sugerowaną wagę docelową. Ankieta uwzględnia również preferencje żywieniowe i prezentuje diety idealnie dopasowane do klienta.

Łatwe zamawianie

W celu maksymalnego uproszczenia i przyspieszenia procesu zamawiania diet, wdrożyliśmy mini formularz, dostępny z każdej zakładki strony.

Łódzkie akcenty

Na stronie Łódzkiego Pudełka nie mogło zabraknąć łódzkich akcentów. Podsunęliśmy klientowi pomysł na sesję zdjęciową pudełek w znanych, łódzkich miejscówkach. Powstały ciekawe fotografie, które stanowią idealny dodatek do strony.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam