Yoclub

Sklep internetowy

Szczegóły realizacji

Rok:

2016 / 2017

Klient:

Yoclub

Online:

sklep.yoclub.pl

CMS:

Magento

Yoclub to polski producent bielizny i akcesoriów dla dzieci, dla którego stworzyliśmy stronę firmową na Booster CMS oraz sklep internetowy na platformie Magento. Zadbaliśmy, by strona i sklep były spójne wizualnie, przejrzyste i funkcjonalne.

Zakres prac:

  • wdrożenie sklepu na Magento 1.9
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • integracja z Przelewy24
  • pobieranie na podstawie SKU innych wersji kolorystycznych na karcie produktu
  • wdrożenie strony na Booster CMS
  • moduł lookbook
  • katalog produktów
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Klienci sklepów internetowych coraz częściej dokonują zakupów za pośrednictwem smartfona. Uwzględniliśmy ten fakt, projektując w pełni responsywną stronę internetową, dopasowującą się do dowolnego urządzenia.

Lista produktów

Pierwszy kontakt z produktami to kluczowy moment na drodze do zakupu. Zaprojektowaliśmy przejrzysty interfejs sklepu, układając asortyment w uporządkowany, ułatwiający przeglądanie produktów sposób, przyjazny dla odwiedzających stronę klientów.

Karta produktu

Użytkownik poszukujący szczegółowych informacji na temat wybranego artykułu odnajdzie je bez problemu na karcie produktu. Zaprezentowaliśmy na niej dostępne wersje kolorystyczne, rozmiary oraz wszelkie dane niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie.

Lookbook

Najskuteczniejszym sposobem na zaprezentowanie walorów oferowanych produktów jest przedstawienie ich praktycznego zastosowania. Przygotowany przez nas lookbook marki w atrakcyjny sposób przedstawia promowane produkty, zachęcając do ich zakupu.

Blog – lista wpisów

Stworzonemu przez nas sklepowi internetowemu towarzyszy także blog – skarbnica wiedzy na temat artykułów dla dzieci oferowanych przez naszego Klienta. Użytkownicy znajdą na nim praktyczne porady i inspiracje dotyczące akcesoriów dziecięcych.

Blog – widok wpisu

Wygoda przeglądania bloga to podstawa. Zadbaliśmy o to, by każdy zamieszczony na nim tekst był w pełni czytelny, a odnalezienie interesującego użytkownika artykułu nie stanowiło trudności także z poziomu wpisu.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam