Comper

Strony internetowe

Szczegóły realizacji

Rok:

2017

Klient:

Comper

Online:

www.comper.com.pl

CMS:

Booster

Comper to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w kwestiach związanych z ekonomicznymi aspektami prawa antymonopolowego. Podejmując współpracę z Firmą, zobowiązaliśmy się do stworzenia przejrzystej strony internetowej, skoncentrowanej na profesjonalnych usługach świadczonych przez naszego Klienta.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • moduł strefy prywatnej
  • moduł bloga
  • automatyczna eliminacja wdów i sierot w tekście
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Stworzona przez nas strona internetowa prezentuje się bez zarzutów nie tylko na komputerach stacjonarnych. Z myślą o wygodzie wszystkich użytkowników, uczyniliśmy ją responsywną – automatycznie przystosowuje się także do urządzeń mobilnych.

Oferta

Przejrzysta prezentacja oferty to podstawa. Zadbaliśmy o wyszczególnienie kluczowych stref działalności naszego Klienta, umożliwiając użytkownikom odwiedzającym stronę sprawną nawigację i bezproblemowe odnalezienie konkretnych informacji na temat oferowanych usług. 

Opis działalności

Doświadczenie Klienta to atut wart podkreślenia, dlatego każdy aspekt jego działalności został rozwinięty na dedykowanej zakładce. Czytelna i przejrzysta struktura strony umożliwia użytkownikom dostrzeżenie korzyści wynikających z podjęcia współpracy z Firmą oraz sprawny kontakt z poziomu dowolnej zakładki.

Moduł strefy prywatnej

Uczestnicy szkoleń organizowanych przez naszego Klienta uzyskują dostęp do zestawu materiałów szkoleniowych. Specjalnie z myślą o tej grupie użytkowników stworzyliśmy strefę umożliwiającą pobranie udostępnionych plików.

Eliminacja wdów i sierot

Wymagający Klienci, do jakich zaliczają się skoncentrowani na poprawności tekstu prawnicy, wykazali potrzebę zastosowania rozwiązań nastawionych na perfekcyjny efekt. Właśnie dlatego podjęliśmy się stworzenia kodu automatycznie eliminującego wdowy i sieroty z treści na stronie – skutecznego także na urządzeniach mobilnych.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam