Cyrański

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2019

Klient:

Cyrański

Online:

adwokat-cyranski.com

CMS:

Wordpress

Michał Jacek Cyrański to przesympatyczny łódzki adwokat, który powierzył nam zaprojektowanie i wykonanie swojej wirtualnej wizytówki. Klientowi zależało na stworzeniu minimalistycznej strony, podkreślającej profesjonalne podejście do powierzonych spraw prawnych. Współpraca przebiegała sprawnie i w doskonałej atmosferze, a efekt końcowy spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Wordpress
  • moduł bloga
  • zredagowanie treści do zakładek
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Swobodny dostęp do informacji zamieszczonych na stronie oraz jej wygodne przeglądanie muszą być możliwe niezależnie od obsługiwanego urządzenia. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, by stworzona przez nas strona prezentowała się doskonale także w wersji mobilnej.

Strona główna

Atrakcyjna strona główna to wizytówka, która zachęca użytkowników do przeglądania treści zakładek. Projektując jej układ, postawiliśmy na minimalistyczny, a zarazem efektowny design, jednoznacznie kojarzący się z obszarem działalności naszego Klienta.

Jak pracuję

Przejrzyste warunki współpracy to niezwykle istotna kwestia z punktu widzenia potencjalnych klientów kancelarii adwokackiej. Stworzyliśmy odrębną sekcję, prezentującą zalety wynikające z powierzenia sprawy naszemu Klientowi.

Prezentacja

Zaufanie to podstawa funkcjonowania branży prawniczej. Dlatego zadbaliśmy o zaprezentowanie postaci naszego Klienta na dedykowanej zakładce. Każda osoba zainteresowana współpracą ma możliwość zapoznania się z biografią Adwokata.

Obszary działalności

Projektując zakładki dotyczące obszarów prawa, w jakich specjalizuje się nasz Klient, przewidzieliśmy miejsce na wyszczególnienie określonych zadań, jakich może podjąć się w ramach współpracy z osobą poszukującą pomocy prawnej.

Blog

Odpowiedzi na wiele pytań wcale nie wymagają kontaktu z adwokatem. Na stworzonym przez nas blogu wszyscy użytkownicy bez problemu odnajdą czytelne i zrozumiałe artykuły dotyczące kwestii związanych z najczęściej poruszanymi tematami prawnymi.

Komentarz Klienta

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją Dynamite Studio. To wspaniali fachowcy, bardzo sprawni i operatywni. Działają niezwykle skutecznie i dynamicznie, zaproponowane przez nich rozwiązania prowadzą zawsze najprostszą drogą do założonego celu. Dynamite Studio polecam każdemu, kto potrzebuje wypromować swoją działalność w necie.

Michał Jacek Cyrański, Właściciel Kancelarii

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam