Korzenna 3

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2020

Klient:

Gust Development

Online:

www.korzenna3.pl

CMS:

WordPress

Korzenna 3 to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Łodzi na osiedlu Julianów-Marysin-Rogi. Projektując stronę, skupiliśmy się na przejrzystej i atrakcyjnej prezentacji inwestycji i jej zalet.

Zakres prac:

  • wsparcie w opracowaniu architektury informacji
  • projekt graficzny
  • wdrożenie na WordPress
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Ruch mobilny w Polsce przekroczył 60%, co oznacza, że strony internetowe są częściej oglądane na telefonach niż na komputerach. Zadbaliśmy o to, by każdy odbiorca mógł wygodnie przeglądać informacje o inwestycji, a prezentacja nie straciła na atrakcyjności.

Strona typu one-page

Korzenna 3 jest niewielką inwestycją i składa się z zaledwie 4 mieszkań. Uznaliśmy, że nie ma sensu generować dużych kosztów realizacji strony internetowej i zasugerowaliśmy rozwiązanie typu one-page. Informacje są skondensowane na jednej stronie podzielonej na sekcje, do których można dotrzeć skrolując stronę lub używając menu.

Prezentacja rozkładu budynku

Istotnym elementem strony była prezentacja rozkładu budynku i mieszkań. Zastosowaliśmy połączenia grafik z podpiętymi plikami PDF do pobrania. Wdrożyliśmy również tabelę z informacjami o każdym mieszkaniu oraz możliwością zaznaczania, które już są zarezerwowane lub sprzedane.

Zalety inwestycji

Jedną z zalet inwestycji Korzenna 3 jest jej doskonała lokalizacja. Podkreśliliśmy ten fakt w atrakcyjny i czytelny sposób.

 

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam