Protea

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2016

Klient:

Protea

Online:

www.protea.pl

CMS:

Booster

Protea od ponad 15 lat zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń dla sektora Offshore, jest firmą o zasięgu globalnym. Pomogliśmy przygotować rozbudowaną stronę w dwóch wersjach językowych, zawierającą wiele informacji o firmie oraz prezentującą rozbudowaną ofertę klienta.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • wdrożenie wersji językowych: angielska i polska
  • rozbudowana prezentacja oferty
  • moduł ofert pracy
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Efektowna strona na desktopie to dopiero połowa sukcesu – równie istotną kwestią jest jej responsywność. Dlatego zadbaliśmy o to, by efekt naszej pracy prezentował się równie atrakcyjnie na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

Prezentacja oferty

Przejrzysty układ strony i wyszczególnienie najważniejszych danych gwarantują użytkownikom sprawne dotarcie do kluczowych dla nich sekcji. Zaprojektowana przez nas struktura gwarantuje intuicyjne przeglądanie strony, a czytelna oferta dostarcza potencjalnym klientom tego, czego od niej oczekują.

Zakładka „Media”

Użytkownikom zainteresowanym szczegółami oferty naszego Klienta zagwarantowaliśmy możliwość zapoznania się z każdym detalem. W zakładce Media zamieściliśmy wirtualne ulotki zawierające wszelkie niezbędne informacje na temat oferowanych rozwiązań.

Oferty pracy

W ramach współpracy z Klientem wyodrębniliśmy na stronie zakładkę dedykowaną aktualnym ofertom pracy. Na bieżąco pojawiają się na niej ogłoszenia dostępne dla każdego użytkownika odwiedzającego stronę.

Prezentacja atutów firmy

Jesteśmy świadomi tego, że liczby mówią same za siebie. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować osiągnięcia i atuty firmy w formie prostych infografik umieszczonych w odrębnej sekcji wyświetlanej na stronie głównej.

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam