(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Steripower

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

Steripower

Online:

www.steripower.pl

CMS:

Booster

Steripower to unikalne urządzenia do dezynfekcji rąk, wyróżniające się designem i rozwiązaniami pozwalającymi na spore oszczędności. Przygotowaliśmy stronę internetową prezentującą zalety i możliwości urządzeń Steripower. Pomogliśmy również przygotować treści na stronę i do materiałów reklamowych, w tym symulację kosztów i oszczędności w zależności od urządzeń do dezynfekcji oraz branży, w której zostaną zastosowane.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • opracowanie treści na stronę
  • przejrzysty katalog produktów
  • moduł aktualności
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do wszystkich urządzeń

Stworzona przez nas strona jest w pełni responsywna – oznacza to, że elastycznie dostosowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana. Bez problemu można poruszać się po niej zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na smartfonie.

Prezentacja oferty

Czytelnie przedstawiona oferta Firmy pozwala na szybkie dotarcie do interesujących użytkownika informacji. Zadbaliśmy o to, by w przejrzysty sposób zaprezentować możliwe warianty współpracy.

Treści dopasowane do grup docelowych

Sprecyzowanie grupy docelowej to podstawa skutecznego marketingu w Internecie. Dopasowując się do potrzeb naszego Klienta, stworzyliśmy treści z myślą o jego konkretnych odbiorcach. Dzięki temu każdy użytkownik od początku ma świadomość korzyści wynikających ze stosowania produktów oferowanych przez Firmę.

Przejrzysta prezentacja

Odnalezienie konkretnych rozwiązań na stworzonej przez nas stronie nie stanowi dla potencjalnych klientów najmniejszego problemu. Zapewniliśmy użytkownikom wygodę przeglądania dzięki przejrzystej strukturze prezentacji dostępnych rozwiązań.

Katalog produktów

Czego nie może zabraknąć w żadnym przyjaznym klientowi sklepie internetowym? Praktycznego katalogu produktów, umożliwiającego wyszukanie konkretnej pozycji. Zastosowane przez nas rozwiązanie jest intuicyjne, wygodne, a do tego estetyczne.

Prezentacja produktu

Każdy produkt został opatrzony zdjęciami oraz rysunkami wyjaśniającymi jego budowę. Na poszczególnych kartach zamieściliśmy także opisy podsumowujące działanie urządzeń i możliwości ich zastosowania.

Szacunkowe oszczędności

Mamy świadomość, że do osób inwestujących w innowacyjne rozwiązania najlepiej przemawiają liczby. Dlatego zdecydowaliśmy się na opracowanie infografik podsumowujących oszczędności wynikające z użytkowania produktów naszego Klienta.

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam