Social media

Buduj długotrwałe relacje ze swoimi klientami

Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów? Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży przy stosunkowo niskich kosztach? Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? Wiemy, jak to zrobić! Powierzając nam opiekę nad profilami w mediach społecznościowych, zyskasz pewność, że zaplanowane działania przyniosą oczekiwane efekty.

Social media

Social media

Kreuj pozytywny wizerunek Firmy

Dlaczego nasza agencja social media powinna zająć się prowadzeniem profili Twojej firmy w mediach społecznościowych?

 1. Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojego biznesu

  Zawsze zaczynamy od analizy firmy, konkurencji i przewagi rynkowej. Na początku współpracy wysłuchamy Twoich pomysłów i doradzimy najskuteczniejsze rozwiązania.

 2. Skoncentrujemy się na Twoich celach biznesowych

  Poprowadzimy fanpage we właściwą stronę, koncentrując się przede wszystkim na realizacji Twoich najważniejszych celów.

 3. Zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów

  Przyciągniemy osoby zainteresowane Twoją ofertą i sprawimy, że dotychczasowi klienci pozostaną z Tobą na dłużej.

 4. Pomożemy Ci zmaksymalizować zyski

  Zwiększymy Twoje korzyści, stawiając na skuteczne działania zoptymalizowane pod Twoją grupę docelową.

 5. Zadbamy o Twoje oszczędności

  Zredukujemy ponoszone koszty do minimum dzięki rozsądnemu gospodarowaniu budżetem i doświadczeniu w zarządzaniu reklamami.

 6. Zagwarantujemy pełne wsparcie

  Podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, stawiając na działania, które faktycznie przyniosą oczekiwane efekty.

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Ty wyznaczasz cel – my go osiągamy

Na każdym kroku skupiamy się na Twoich celach biznesowych. Chcesz, aby ludzie poznali i zapamiętali Twoją markę? Interesuje Cię pozyskiwanie kontaktów? Wprowadzasz na rynek nowe produkty i chcesz je wypromować? A może chciałbyś wygenerować więcej ruchu na swojej stronie? To wszystko może zrobić dla Ciebie nasza agencja social media. Osiągamy efekty dzięki dokładnej analizie grupy docelowej, przeprowadzaniu zaawansowanych kampanii reklamowych, a także maksymalnemu wykorzystaniu zasięgu organicznego dzięki dobrej znajomości algorytmu Facebook Edge Rank. Przygotujemy dla Ciebie strategię działań w mediach społecznościowych, propozycje oprawy graficznej oraz tematyki wpisów. Ustalimy z Tobą budżet reklamowy i wyznaczymy czas, w jakim osiągniemy oczekiwane rezultaty.

 

Zadbamy o wizerunek Twojej firmy

Stworzymy wyróżniające się kreacje
Zwiększymy Twoją rozpoznawalność i sprawimy, że klienci obdarzą Cię zaufaniem – zaakcentujemy obecność firmy w mediach społecznościowych oraz zadbamy o spójną identyfikację i jasny przekaz, publikując atrakcyjne wizualnie i angażujące posty na Facebooku czy Instagramie.

Nawiążemy interakcje z klientami
Zadbamy o dobry PR firmy, odpowiadając na komentarze i wiadomości użytkowników oraz zachęcając ich do aktywności na profilu, a także natychmiastowo zareagujemy na wszelkie negatywne opinie i kryzysowe sytuacje.

Skutecznie wykorzystamy influencer marketing
Zadbamy o to, aby Twoje produkty i usługi zyskały wiarygodność i większe zasięgi wśród internautów, podejmując współpracę ze wpływowymi influencerami

Zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów

Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym
Wygenerujemy wartościowy ruch dla Twojego sklepu, który przełoży się na zakupy dokonywane przez internautów.

Zadbamy o rozpoznawalność Twojej marki w serwisie LinkedIn
Zaakcentujemy Twoją obecność w serwisie LinkedIn, pomagając Ci dotrzeć do szerszego grona klientów.

 

Zadbamy o odpowiednie targetowanie reklam
Dotrzemy do grupy docelowej, na której najbardziej Ci zależy – osiągniemy to przez wysoce precyzyjne targetowanie i reklamy odpowiadające oczekiwaniom Twoich potencjalnych klientów.

Uruchomimy reklamy na pozyskiwanie kontaktów
Pozyskamy kontakty, na jakich Ci zależy, docierając do osób, które faktycznie wykażą zainteresowanie ofertą Twojej firmy – osiągniemy to dzięki zastosowaniu Lead Ads.

Skutecznie wykorzystamy szerokie możliwości Facebooka

Podejmiemy się prowadzenia grupy na Facebooku
Zadbamy o stworzenie zaangażowanej społeczności wokół Twojego biznesu. Wierni fani to stali klienci, którzy stają się ambasadorami marki, mają wpływ na jej rozwój poprzez zgłaszanie własnych uwag i pomysłów. Grupy to doskonałe lekarstwo na obcięte zasięgi organiczne.

Zaangażujemy do współpracy inteligentne chatboty
Ułatwimy klientom kontakt z marką – dzięki automatyzacji natychmiastowo otrzymają odpowiedzi na swoje pytania. Chatboty można wykorzystać do przesyłania informacji o nowościach czy promocjach.

Przygotujemy dla Ciebie relacje live
Skrócimy dystans między klientami a marką, pokażemy działanie Twojej firmy od kuchni, umożliwimy kontakt na żywo, wykorzystując sprawdzony sposób na obcięte zasięgi.

Jak działamy?

01

Analizujemy

Jesteśmy nastawieni na osiąganie satysfakcjonujących Klienta efektów – dlatego rozpoczynamy współpracę od szczegółowej analizy celów biznesowych, konkurencji oraz grupy docelowej.

02

Ustalamy strategię

Mamy stałą kontrolę nad sytuacją i unikamy nieprzewidzianych zdarzeń dzięki starannemu opracowaniu strategii z uwzględnieniem specyfiki określonej branży.

03

Wdrażamy działania

Bazując na opracowanej strategii, prowadzimy regularnie rozplanowane działania w mediach społecznościowych.

04

Raportujemy

Regularnie przygotowujemy raporty z naszych działań, skupiając się na danych kluczowych do osiągnięcia wyznaczonych celów.

05

Optymalizujemy

Zależy nam na tym, by osiągać jak najlepsze wyniki – dokonując optymalizacji, bazujemy na analizach i raportach. Wyciągamy z nich wnioski i planujemy udoskonalenie dotychczasowych działań.

06

Zapewniamy miły kontakt

Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie wyjaśniamy ewentualne zawiłości techniczne.

Pozwól swojej firmie zaistnieć w mediach społecznościowych

Powierz nam opiekę nad swoim fanpage'em i czerp korzyści z rosnącej popularności.

Kryzys wizerunkowy? Wiemy, jak mu zaradzić!

Zależy Ci na nieskazitelnym wizerunku firmy, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z negatywnymi recenzjami użytkowników? Z naszą pomocą unikniesz sytuacji, które mogą zagrozić opinii Twojej firmy. Nasza agencja social media stale czuwa nad prowadzonymi profilami i odpowiada na wszystkie komentarze internautów – także te negatywne. Doświadczenie nauczyło nas, jak skutecznie sobie z nimi radzić. Z naszą pomocą nawet niezadowoleni klienci mogą jeszcze do Ciebie powrócić!

Najczęściej zadawane pytania

Publikujemy taką ilość postów, jaka została zawarta w umowie. Ilość publikacji dopasowujemy do specyfiki marki i do treści, które chcemy przekazać. Obsługa fanpage'a wygląda bardzo różnie, może to być od 2-3 do nawet 10 i więcej postów w tygodniu – w zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć.

Każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego trudno z góry przewidzieć, ile wyniesie prowadzenie fanpage Cennik uzależniony jest od określonych mediów społecznościowych, liczby publikowanych postów i dostępności materiałów, które może dostarczyć nam Klient. Dlatego w większości przypadków cenę ustalamy z klientem indywidualnie, by jak najoptymalniej wykorzystać jego budżet.

Taka, jaka została ustalona w umowie. Na początku współpracy podpowiadamy, jak będzie przebiegała obsługa reklam i jaki budżet pomoże nam osiągnąć oczekiwane efekty.

Instagram to doskonały sposób na rozszerzenie grona odbiorców. Serwis jest ponadto skorelowany z funkcjami Facebooka, co umożliwia szersze działania reklamowe, a w efekcie znacznie większe zasięgi. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do szerszego grona potencjalnych klientów, zwłaszcza z większych miast, takich jak Łódź czy Warszawa, warto wziąć pod uwagę prowadzenie profilu na Instagramie. Jeśli nie jesteś pewien, czy Instagram jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania.

Ilość polubień profilu Twojej firmy wcale nie musi przekładać się na korzyści biznesowe. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele – od nieodpowiednio dobranych fanów (np. zdobytych poprzez konkursy, kupionych na Allegro czy pozyskanych przez źle stargetowane reklamy), przez obcięte zasięgi organiczne, aż po nietrafnie dobrany przekaz i niedopasowane kreacje w postach. Podejmując współpracę z nami, możesz mieć pewność, że skoncentrujemy się na zażegnaniu tych problemów. Obsługa fanpage'a stanie się skuteczniejsza, a efekty szybko widoczne.

Jeśli po przejrzeniu 5-10 ostatnich wpisów stwierdzasz, że w żaden sposób nie pomagają one Twojej marce (nie prezentują oferty, nie odnoszą się do wartości promowanych przez firmę, nie kreują pozytywnego wizerunku, nie zawierają języka korzyści, nie są kierowane do odbiorców w pobliżu lokalizacji Twojej firmy, np. Łódź czy Warszawa itd.), to Twoja agencja social media uprawia tzw. „sztukę dla sztuki”. Nawet jeśli treści są interesujące i budują zaangażowanie, ale w żaden sposób nie odnoszą się do Twojej firmy, najprawdopodobniej marnujesz pieniądze.

Oczywiście! Powierzając nam swój fanpage, masz pewność, że jako agencja socialmedia zapewnimy Ci jego kompleksową obsługę – od tworzenia kreacji, przez publikowanie postów, po komunikację z użytkownikami serwisu.

Tak, oprócz obsługi fanpage’a po polsku, oferujemy także prowadzenie profilu w języku angielskim. Alternatywna wersja językowa fanpage'a może przydać się nie tylko na rynkach zagranicznych, ale także w większych miastach, takich jak Warszawa czy Łódź.

Doświadczenie nauczyło nas, że jednym z najczęściej popełnianych przez początkujących marketerów błędów jest tzw. przepalanie budżetu reklamowego. Z naszą pomocą unikniesz sytuacji, w której pieniądze zainwestowane w reklamę nie przekładają się na sprzedaż. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i jasnemu przekazowi komunikatów reklamowych dotrzemy do osób zainteresowanych Twoją ofertą w odpowiedniej lokalizacji (np. Łódź) i zachęcimy je do podjęcia oczekiwanego przez nas działania.

Oczywiście – od tego jesteśmy! Po przeprowadzeniu dokładnej analizy celów biznesowych, grupy docelowej i konkurencji Klienta, przechodzimy do opracowania strategii zgodnej ze specyfiką określonej branży.

Prowadzimy działania w mediach społecznościowych, które mogą przynieść Klientowi korzyść zależnie od specyfiki jego branży. Kanały social media dobieramy po dokładnym przeanalizowaniu aktualnej sytuacji, potrzeb i celów Klienta. Nasza obsługa social media opiera się przede wszystkim na działaniach obejmujących Facebook, Instagram i LinkedIn, ale mamy też doświadczenia z YouTube'em, Twitterem i mniej znanymi portalami specjalistycznymi.

Zaufali nam