(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Prowadzenie profilu na Facebooku

Wykorzystaj potencjał social mediów

25 milionów Polaków ma konto na Facebooku. To niemal 70% użytkowników Internetu w naszym kraju

Twoja konkurencja już wykorzystuje ten fakt. Warto, aby Twoja firma robiła to lepiej i skuteczniej. Możesz wygrać ten wyścig. Wiemy, jak to zrobić!

34 minuty - tyle wynosi średni dzienny czas spędzany na Facebooku

Masz wiele okazji, by pokazać się z najlepszej strony. Dotrzeć do tych, którzy jej jeszcze nie znają. Pomożemy Ci w tym!

Przeciętny użytkownik Facebooka klika 12 reklam miesięcznie

Twoja może być jedną z nich, a to dopiero początek. Zadbamy o to, by dotrzeć do realnych klientów i omijać przypadkowych klikaczy. By optymalnie wykorzystać Twój budżet reklamowy.

Social media

Social media

Kreuj pozytywny wizerunek Firmy

Dlaczego my?

 1. Przeprowadzimy szczegółową analizę branży i konkurencji
  Dbamy o Twój czas i pieniądze, więc dobre przygotowanie to dla nas podstawa. Bazując na Twoim doświadczeniu i znajomości branży oraz naszych spostrzeżeniach, przygotujemy rozwiązania i pomysły, które pomogą Ci efektywnie pozyskiwać nowych klientów oraz komunikować się z obecnymi.
 2. Skoncentrujemy się na Twoich celach biznesowych
  Wiesz czego oczekujesz, a my przełożymy Twoje cele na skuteczne działania. Będziemy mierzyć efekty, podkręcać wyniki i zarabiać dla Ciebie coraz więcej.
 3. Zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy
  Wizerunek firmy to fundament jej pozycji w sieci, który wpływa także na sprzedaż. Wdrożymy działania, które sprawią, że odbiorcy będą lepiej postrzegać Twoją firmę lub markę. 
 4. Zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów
  Social media mogą realnie zwiększyć Twoją sprzedaż i zyski. Przyciągniemy nowe osoby zainteresowane Twoją ofertą i sprawimy, że dotychczasowi klienci pozostaną z Tobą na dłużej. Pozyskamy nowe leady oraz zwiększymy sprzedaż produktów lub usług.
 5. Maksymalizujemy Twoje zyski i optymalizujemy wydatki
  Optymalne zarządzanie Twoimi pieniędzmi to dla nas priorytet. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, by wycisnąć z każdego budżetu maksymalny zwrot.
 6. Zagwarantujemy pełne wsparcie
  Będziesz mieć pewność, że dobierzemy najlepsze rozwiązania. Stawiamy na działania, które faktycznie przyniosą oczekiwane efekty i zyski

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Zadbamy o wizerunek Twojej firmy

Zachwycisz swoich klientów

Wystarczy mgnienie oka, zaledwie 50 milisekund, by odbiorca ocenił atrakcyjność wizualną reklamy. Masz niewiele czasu, więc pomożemy Ci go najlepiej wykorzystać. Stworzymy posty i reklamy, które przykują uwagę i skłonią do działania, jakiego oczekujesz.

Przykłady naszych kreacji graficznych

Zyskasz skuteczną komunikacją z klientami

Zrozumienie Twojego klienta i znalezienie z nim wspólnego języka to klucz do trafnych działań reklamowych. Opracujemy strategię komunikacji dopasowaną do Twojej grupy docelowej.

Będziesz bliżej swoich klientów, a oni to docenią

Internauci doceniają możliwość bezpośredniego kontaktu z firmą - dzięki niemu są bardziej lojalni. Zwiększymy zaangażowanie Twoich odbiorców, odpowiadając na komentarze i wiadomości oraz zachęcając ich do aktywności na profilu. 

Nowi klienci już teraz szukają Twojej firmy

Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym

Prawie 50% konsumentów przyznaje, że Facebook ma wpływ na ich zachowania zakupowe. Wygenerujemy wartościowy ruch dla Twojego sklepu, który przełoży się na zakupy dokonywane przez internautów.

Zwoltex - 12 miesięcy współpracy w liczbach
Zwoltex - 12 miesięcy współpracy w liczbach

Zobacz case study z naszych działań na Facebooku dla firmy Zwoltex

Pozyskamy klientów na Twoje usługi

Ludzie szukają Twoich usług w sieci, więc pomożemy im Cię znaleźć. Potrafimy dotrzeć do potencjalnych klientów w najwłaściwszym momencie, gdy szukających ofert w Twojej branży. Dzięki szeroko rozwiniętym reklamom śledzącym Facebook to doskonałe miejsce do sprzedaży większości usług.

Zdobędziemy kontakty do Twoich klientów z sektora B2B

Niemal połowa decydentów B2B używa Facebooka do researchu. Jeśli kierujesz ofertę do klientów biznesowych - wykorzystaj potencjał Facebooka!

Wykorzystamy sztuczna inteligencję - Pixel + AI Facebooka

Zdawanie się na przypadek rzadko gwarantuje optymalne zyski. Wykorzystamy narzędzia analityczne takie jak Pixel oraz sztuczną inteligencję Facebooka, by precyzyjnie targetować reklamy Twojej firmy.

Zyskasz zespół, który będzie wspierał Twój biznes

Zbierzemy feedback od klientów

Firmy odnoszące sukcesy nieustannie słuchają głosu swoich klientów. Facebook to doskonałe narzędzie do zbierania feedbacku – zrobimy to dla Ciebie.

Zainteresujemy Twoich odbiorców nowymi produktami lub usługami

Chcesz, by Twój nowy produkt dotarł do klientów? Wiemy, jak rozbudzić zainteresowanie Twoich odbiorców i sprawić, by sięgnęli do portfela.

Przykłady naszych postów edukacyjnych

Zadbamy o edukację klientów 

W czasach, gdy konkurencja zyskuje na sile, za pomocą skutecznej komunikacji wyedukujemy Twojego klienta, by wiedział, dlaczego Twój produkt lub usługa to dla niego najlepszy wybór. 

Szukasz skutecznych działań na Facebooku?

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Jak działamy?

01

Analizujemy

Jesteśmy nastawieni na osiąganie ambitnych Cię celów - dlatego rozpoczynamy współpracę od wnikliwej analizy mocnych i słabych stron, konkurencji oraz grupy docelowej.

02

Ustalamy strategię komunikacji 

Możesz skupić się na swoim biznesie, bo zbierzemy dla Ciebie w spójną całość kreatywne pomysły, dopasowanie języka do grupy docelowej, harmonogram postów oraz wspólnie ustalony budżet reklamowy.

03

Dbamy o dobry start

Zaczynamy od przygotowania lub udoskonalenia profilu, spójnej szaty graficznej oraz skonfigurowania zaawansowanej analityki na Twojej stronie internetowej w oparciu o Pixel Facebooka.

04

Wdrażamy działania

Bazując na opracowanej strategii, prowadzimy regularnie rozplanowane publikacje postów, angażujemy społeczność, moderujemy komentarze i wiadomości oraz organizujemy konkursy na fanpage’u.

05

Konfigurujemy reklamy

Skutecznie docieramy z komunikatem reklamowym do potencjalnych klientów, dzięki wykorzystaniu zaawansowanego targetowania oraz sztucznej inteligencji w oparciu o Pixel Facebooka.

06

Raportujemy i optymalizujemy

Regularnie przygotowujemy raporty z naszych działań, analizujemy statystyki i optymalizujemy działania zgodnie z wyznaczonymi celami.

Zobacz case study z naszych działań na Facebooku dla firmy Brightlife

Kryzys wizerunkowy? Wiemy, jak mu zaradzić!

Zależy Ci na nieskazitelnym wizerunku firmy, ale nie wiesz, jak poradzić sobie z negatywnymi recenzjami użytkowników? Z naszą pomocą unikniesz sytuacji, które mogą zagrozić opinii Twojej firmy. Nasza agencja social media stale czuwa nad prowadzonymi profilami i odpowiada na wszystkie komentarze internautów – także te negatywne. Doświadczenie nauczyło nas, jak skutecznie sobie z nimi radzić. Z naszą pomocą nawet niezadowoleni klienci mogą jeszcze do Ciebie wrócić!

Prowadzisz lokalny biznes? Skorzystaj z pakietu lokalnego.

Twoi nowi klienci są w okolicy. Trzeba tylko do nich dotrzeć, przyciągnąć ich uwagę, rozbudzić potrzebę i pokierować prosto do Ciebie! Brzmi skomplikowanie? Możesz mieć od tego profesjonalistów. Nasz zespół dba o każdy aspekt Twojego fanpage’a, a Ty masz czas dla siebie, swojej firmy i nowych klientów, których do Ciebie przyciągniemy.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście – od tego jesteśmy! Po przeprowadzeniu dokładnej analizy celów biznesowych, grupy docelowej i konkurencji Klienta, przechodzimy do opracowania strategii zgodnej ze specyfiką określonej branży.

Prowadzimy działania w mediach społecznościowych, które mogą przynieść Klientowi korzyść zależnie od specyfiki jego branży. Kanały social media dobieramy po dokładnym przeanalizowaniu aktualnej sytuacji, potrzeb i celów Klienta. Nasza obsługa social media opiera się przede wszystkim na działaniach obejmujących Facebook oraz Instagram.

Każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego trudno z góry przewidzieć, ile wyniesie prowadzenie fanpage Cennik uzależniony jest od określonych mediów społecznościowych, liczby publikowanych postów i dostępności materiałów, które może dostarczyć nam Klient. Dlatego w większości przypadków cenę ustalamy z klientem indywidualnie, by jak najbardziej optymalnie wykorzystać jego budżet.

Oczywiście! Powierzając nam swój fanpage, masz pewność, że jako agencja socialmedia zapewnimy Ci jego kompleksową obsługę – od tworzenia kreacji, przez publikowanie postów, po komunikację z użytkownikami serwisu.

Publikujemy taką ilość postów, jaka została zawarta w umowie. Ilość publikacji dopasowujemy do specyfiki marki i do treści, które chcemy przekazać. Obsługa fanpage'a wygląda bardzo różnie, może to być od 2 do nawet 10 i więcej postów w tygodniu – w zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć.

Taka, jaka została ustalona w umowie. Na początku współpracy informujemy, jak będzie przebiegała obsługa reklam i podpowiadamy, jaki budżet pomoże nam osiągnąć oczekiwane efekty.

Instagram to doskonały sposób na rozszerzenie grona odbiorców. Serwis jest ponadto skorelowany z funkcjami Facebooka, co umożliwia szersze działania reklamowe, a w efekcie znacznie większe zasięgi. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do szerszego grona potencjalnych klientów, zwłaszcza z większych miast, takich jak Łódź czy Warszawa, warto wziąć pod uwagę prowadzenie profilu na Instagramie. Jeśli nie jesteś pewien, czy Instagram jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania.

Tak, oprócz obsługi fanpage’a po polsku, oferujemy także prowadzenie profilu w języku angielskim. Alternatywna wersja językowa fanpage'a może przydać się nie tylko na rynkach zagranicznych, ale także w większych miastach, takich jak Warszawa czy Łódź.

Doświadczenie nauczyło nas, że jednym z najczęściej popełnianych przez początkujących marketerów błędów jest tzw. przepalanie budżetu reklamowego. Z naszą pomocą unikniesz sytuacji, w której pieniądze zainwestowane w reklamę nie przekładają się na sprzedaż. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i jasnemu przekazowi komunikatów reklamowych dotrzemy do osób zainteresowanych Twoją ofertą w odpowiedniej lokalizacji (np. Łódź) i zachęcimy je do podjęcia oczekiwanego przez nas działania.

Jeśli po przejrzeniu 5-10 ostatnich wpisów stwierdzasz, że w żaden sposób nie pomagają one Twojej marce (nie prezentują oferty, nie odnoszą się do wartości promowanych przez firmę, nie kreują pozytywnego wizerunku, nie zawierają języka korzyści, nie są kierowane do odbiorców w pobliżu lokalizacji Twojej firmy, np. Łódź czy Warszawa itd.), to Twoja agencja social media uprawia tzw. „sztukę dla sztuki”. Nawet jeśli treści są interesujące i budują zaangażowanie, ale w żaden sposób nie odnoszą się do Twojej firmy, najprawdopodobniej marnujesz pieniądze.

Ilość polubień profilu Twojej firmy wcale nie musi przekładać się na korzyści biznesowe. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele – od nieodpowiednio dobranych fanów (np. zdobytych poprzez konkursy, kupionych na Allegro czy pozyskanych przez źle stargetowane reklamy), przez obcięte zasięgi organiczne, aż po nietrafnie dobrany przekaz i niedopasowane kreacje w postach. Podejmując współpracę z nami, możesz mieć pewność, że skoncentrujemy się na zażegnaniu tych problemów. Obsługa fanpage'a stanie się skuteczniejsza, a efekty szybko widoczne.

Zaufali nam