(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Google Ads

Docieraj skutecznie do swoich klientów

Czy chcesz skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów dzięki Google Ads? Niech kierują ich trafne i dopasowane teksty reklamowe. Niech przyciągną ich uwagę atrakcyjne formy reklamy graficznej i remarketing. Postaw na profesjonalne kampanie Google Ads – wiemy, jak je dla Ciebie poprowadzić.

Google Ads

Google Ads

Skutecznie dotrzyj do potencjalnych klientów

Sprawdź 5 powodów, które przemawiają za tym, by zlecić nam działania Google Ads

 1. Analizujemy i konsultujemy z Tobą kampanie Ads

  Twój biznes i potrzeby wyznaczają kierunki, w których podążymy. Każda kampania będzie realizować Twoje cele biznesowe.

 2. Ciągle optymalizujemy, bo zawsze może być lepiej

  Stale badamy efektywność naszych reklam Google Ads, bo obecnie to klucz do sukcesu. Reagujemy na bieżąco, by maksymalizować efektywność Twoich pieniędzy.

 3. Możesz zlecić nam każdy typ kampanii Google Ads

  Każda firma ma inne potrzeby i inne typy kampanii będą optymalne. Możesz zlecić nam kampanie linków sponsorowanych, remarketing, display, Google Zakupy oraz kampanie video. Wykorzystamy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 4. Możesz elastycznie zmieniać wytyczne

  Kampanie Google Ads pozwalają na szybkie zmiany, które dla Ciebie wykonamy. Reagujemy na zmiany w Twoim biznesie: promocje, nowe usługi lub produkty, niedobór lub nadmiar klientów. Zawsze z myślą o optymalizacji Twoich nakładów na reklamę.

 5. Masz stały dostęp do wyników kampanii

  W każdej chwili możesz sprawdzić, jakie wyniki osiągają Twoje kampanie. Na bieżąco skontrolujesz, czy nowe kontakty klientów lub zamówienia w sklepie mają swoje źródła w kampaniach Google Ads.

Zobacz case study z prowadzenia Google Ads

Zapytaj o szczegóły oferty

Wstępna analiza potencjału praktycznie od ręki.

Telefon
Laptop
Tablet

Wykorzystaj potencjał i nie przepalaj budżetu

Kampanie Google Ads to olbrzymi potencjał, który optymalnie dla Ciebie wykorzystamy. Precyzyjnie dotrzemy do ludzi, którzy szukają Twoich usług lub produktów. Przygotujemy pogłębioną analizę fraz, które dają największą szansę konwersji. Wyeliminujemy hasła, które mogą skutkować „przepalaniem budżetu”.

Pracujemy na budżetach małych oraz dużych i do nich dopasowujemy skalę działania. Możemy działać szeroko, jak i wyodrębnić najbardziej wartościowe dla Ciebie lokalizacje. Promować całą ofertę lub skoncentrować się na elementach o najwyższej rentowności, by reklama przyniosła jak najszybciej realne zyski.

Skutecznie rywalizuj z największymi

Kampanie Google Ads dają Ci możliwość rywalizowania z konkurentami. Każde wyświetlenie reklamy jest poprzedzone aukcją, w której oprócz ceny istotna jest jakość Twoich kampanii i reklam. Innymi słowy lepsza jakość może być ważniejsza od ceny, dlatego zadbamy o nią dla Ciebie.

Raportujemy wykorzystanie budżetu

Każdy Twój budżet jest w pełni rozliczony, a niewykorzystane środki przechodzą na kolejny okres. Na bieżąco widzisz poziom wykorzystania budżetu w swoich kampaniach. Zgodnie z polityką Google koszty obsługi kampanii są zawsze oddzielone od budżetu, a nasza praca jest w pełni transparentna.

 

Jak pracujemy nad Twoją kampanią Google Ads?

01

Ustalamy priorytety

Podczas rozmowy ustalamy kluczowe obszary, które chcesz promować. Twoje wytyczne i wskazówki posłużą nam do zaproponowania fraz kluczowych oraz form reklamy.

02

Dopracowujemy szczegóły

Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji budujemy kampanię, której elementy podlegają Twojej akceptacji.

03

Konfigurujemy kampanię

Przygotowana przez nas kampania zostaje uruchomiona, a już chwilę później rozpoczyna się wyświetlanie reklam i mierzenie pierwszych efektów.

04

Analizujemy

Mierzymy efekty i analizujemy ruch uzyskany z Google Ads, by wprowadzić przemyślane działania optymalizujące. Sprawdzamy, jak radzi sobie Twoja konkurencja.

05

Optymalizujemy

Wszystkie kampanie AdWords wymagają optymalizacji, bo nie ma dwóch takich samych firm, dwóch takich samych stron docelowych, a rynek podlega ciągłym zmianom.

06

Cyklicznie raportujemy

Co miesiąc uzyskujesz od nas raport z wykorzystania środków oraz efektów kampanii AdWords.

 

Zaufali nam