(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

O nas

Poznajmy się :)

Od 10 lat pomagamy naszym Klientom rozwijać biznes w Internecie. Dynamiczny i fascynujący świat stron, sklepów oraz marketingu internetowego to nasza praca, którą z przyjemnością dla Ciebie wykonamy. Dołącz do grona naszych Klientów, by realizować swoje cele biznesowe i zbudować przewagę konkurencyjną w wirtualnym świecie.

Nasze priorytety

  1. Elastyczność i otwartość na Twoje potrzeby
  2. Obsługa, która sprawi, że zostaniesz z nami na długo
  3. Koncentracja na Twoich interesach i efektywnym gospodarowaniu budżetami
  4. Zaangażowanie i ciągły rozwój oraz doskonalenie naszych umiejętności

Nasze początki to 2009 rok, kiedy to dwóch kolegów, doświadczonych programistów, połączyło swe siły. Dziś są wśród nas specjaliści w dziedzinie projektowania, programowania, pozycjonowania i marketingu. Różnorodność doświadczeń zdobytych przy realizacji małych i dużych projektów daje nam pewność i odwagę w działaniu podczas nowych realizacji.

Łączy nas przekonanie, że najważniejsza jest jakość, która sprawi, że zostaniesz z nami na długo. Nie uznajemy półśrodków i zawsze dajemy z siebie wszystko. Jakość naszej pracy to nie tylko wartość naszych stron, portali i sklepów. To również profesjonalny kontakt z Klientami, elastyczność w codziennej współpracy i ciągłe dążenie do udoskonalania naszych usług.

Szukasz profesjonalistów?

Chętnie pomożemy zrealizować Twoje cele biznesowe w Internecie.

Wiedza i kompetencje

Stawiamy sobie wysokie wymagania, nie ma wśród nas ludzi bez pasji i chęci samorozwoju. Stale się doskonalimy i dokształcamy, bo każdy dzień przynosi zmiany w trendach i technologii. Wspieramy się szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Korzystamy ze sprawdzonych i uznanych systemów certyfikacji, a wszystko po to, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Technologie, z których korzystamy

Wykorzystujemy sprawdzone technologie, by zapewnić naszym realizacjom wydajność i niezawodność. W razie potrzeby potrafimy szybko i skutecznie zaadoptować inne technologie lub stworzyć dedykowane rozwiązania. Nasze motto to "Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest kwestią czasu i pieniędzy".

PrestaShop
Magento
BoosterCMS
WordPress
PHP
ZendFramework
MySQL
MariaDB
HTML5
CSS3
Javascript
jQuery
Sass
Less
Apache
Nginx
Cloudflare
GIT
Composer
Docker

... i wiele innych

 

 

Zaufali nam