(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Sklepy internetowe

Rozhulaj swoją sprzedaż w sieci

Czy chcesz mieć pewność, że Twój sklep internetowy będzie sprzedawał? Nie każdy generuje zyski mimo zaangażowania i nakładów na marketing. Niech Twój sklep pomaga klientom komfortowo i szybko realizować zakupy, a Tobie wygodnie zarządzać sprzedażą. Sprawnie obsługiwać zamówienia, kierować promocjami i edytować asortyment. Taki będzie sklep internetowy, który dla Ciebie przygotujemy – wiemy, jak to zrobić.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Dynamizuj swoje zyski

TOP 5 powodów, dla których klienci zlecają nam wykonanie sklepu internetowego.

 1. Tworzymy zarabiające sklepy

  Twój sklep będzie zoptymalizowany pod SEO, szybki oraz intuicyjny, by każda wizyta potencjalnego klienta dała jak największą szansę konwersji.

 2. Sprawdzimy Twój potencjalny rynek

  Przeanalizujemy Twoją konkurencję i oczekiwania klientów. Wykorzystamy tę wiedzę, by przygotować najlepszą możliwą strukturę kategorii oraz grup produktów.

 3. Dopracujemy UX na miarę oczekiwań każdego klienta

  Naszym priorytetem jest użyteczność wszystkich zakładek, by Twoi klienci wygodnie i szybko mogli sfinalizować zakupy.

 4. Zintegrujemy sklep z zewnętrznymi narzędziami

  Połączymy Twój sklep z płatnościami, kurierami, Allegro, systemami księgowymi oraz magazynowymi. Wygodna obsługa sklepu to standard, na który możesz liczyć.

 5. Zapewnimy wsparcie i pomożemy w rozwoju

  Pomożemy Ci zaprzyjaźnić się z Twoim sklepem. Łatwo i wygodnie obsługiwać klientów oraz edytować jego elementy. Z przyjemnością pomożemy rozwijać Twój sklep, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

Opowiedz nam, jakiego sklepu potrzebujesz

Zrobimy dla Ciebie sklep na wymiar.

Telefon
Laptop
Tablet

Atrakcyjna wersja mobilna to dziś standard, na który możesz liczyć. Dopracujemy RWD, by w pełni wykorzystać potencjał wynikający z korzystania klientów ze smartfonów. Ruch mobilny w wielu branżach wynosi już ponad 50%, natomiast aż 17% internautów dokonało zakupu z telefonu. Masz tylko chwilę, by przyciągnąć i utrzymać uwagę kupujących na smartfonie. Z nami ją wykorzystasz.

Sklep nastawiony na klienta

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest decydujące, ale wiemy, że to za mało, by skutecznie sprzedawać w Internecie. Zadbamy o to, by Twój klient szybko i intuicyjnie mógł poruszać się po sklepie. By trafić w jego oczekiwania niezależnie od sprzętu, z którego korzysta. Telefon, tablet i komputer – wszystkie źródła ruchu mogą sprzedawać, a Twój sklep będzie wykorzystywał ten potencjał.

Responsywne sklepy internetowe, które zapewniają wygodę użytkowania to największa szansa na konwersję, którą pomożemy Ci wykorzystać. Nasi programiści dopracują ze szczególną uwagą wersję mobilną Twojego sklepu, bo już ponad 20% internautów kupuje przy pomocy telefonu.

Michał Mazański, Członek Zarządu w Fashionlight Sp. z o.o.

Wyśmienity kontakt i współpraca na profesjonalnym poziomie oraz skuteczność działań poparta sympatią do klienta. Dynamite Studio potrafi w krótkim czasie precyzyjnie określić potrzeby klienta i świetnie je realizować, jest doskonale zorganizowane pod każdym względem. Posiadanie takiego partnera jest bardzo cenne dla każdej firmy zajmującej się sprzedażą.

przeczytaj jak zwiększyliśmy sprzedaż na brightlife.pl >

 

Maksymalizuj sprzedaż

Skuteczny sklep internetowy zachęca do dodatkowych zakupów. Prezentuje powiązane produkty i umożliwia łączenie ich w pakiety, zastosowanie kodów rabatowych czy promocji uzależnionych od wartości koszyka. Wdrożymy te funkcjonalności, by maksymalizować Twoje przychody i zadowolenie klientów.

Korzystaj ze sprawdzonych technologii e-commerce

Oprzemy Twój sklep internetowy na technologii, która będzie dopasowana do branży i Twoich potrzeb. Tworzymy sklepy internetowe oparte na sprawdzonych systemach ecommerce – PrestaShop, Magento oraz autorskiego Boostera. Podpowiemy Ci optymalną technologię, by minimalizować koszty startowe oraz bieżącej obsługi sklepu.

Postaw na skuteczne rozwiązania e-commerce

Pracujemy na sprawdzonych systemach e-commerce PrestaShop oraz Magento.

Optymalizacja sklepu pod pozycjonowanie

Wyprzedź konkurencję dzięki wysokim pozycjom w Google. Zoptymalizowane sklepy to większa szansa na darmowy ruch z najbardziej popularnej wyszukiwarki w Polsce. Twój sklep już na starcie będzie przygotowany, by osiągać topy. Optymalizacja kodu, poprawnie dobrane frazy oraz struktura sklepu – to standard, który gwarantujemy naszym klientom. Znamy się na tym, bo jedną z naszych kluczowych usług jest pozycjonowanie sklepów internetowych.

Obsługuj szybko i wygodnie

Bieżąca obsługa sklepu musi być dla Ciebie wygodna. Intuicyjna i szybka praca to codzienne oszczędności, o których pamiętamy. Wyposażymy Twój sklep w praktyczny panel administracyjny, który umożliwi sprawne zarządzanie zamówieniami, mailami do klientów oraz kodami rabatowymi. W każdej chwili, szybko i komfortowo dodasz nowe kategorie oraz produkty. Zaplanujesz promocje, wyprzedaże i ustawisz kody rabatowe.

Integracje, które ułatwiają życie

Im bardziej rozbudowany biznes, tym większa rola integracji z zewnętrznymi narzędziami. Wdrożymy rozwiązania, które będą dla Ciebie przydatne. Klasyczna obsługa płatności online czy kurierów to początek, na którym nie musimy się zatrzymywać. Jeśli planujesz sprzedaż na Allegro, powiążemy Twoje konto ze sklepem. Jeśli korzystasz z programu magazynowego lub księgowego, ułatwimy Ci życie, wiążąc ze sobą wszystkie narzędzia.

Allegro
Przelewy24
TPay
PayU
ERaty
Ceneo
Domodi
Allani
Google Zakupy
Subiekt GT
Comarch E-RP Optima
DPD
DHL
InPost
WFirma

... i wiele innych

Przenieś swój stary sklep, nie tracąc czasu

Zapewnimy migrację Twojego starego sklepu na nowy. Przeniesiemy produkty i klientów, których ponowne wprowadzanie mogłoby zająć wiele godzin Twojej pracy. Nasi programiści mogą przygotować migracje niemal z każdego systemu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Każdy sklep internetowy jest inny, a wszystko zależy od skali projektu. Tworzenie sklepów internetowych ze standardowymi funkcjonalnościami to 3-4 tygodnie. W naszej pracy staramy się podpowiadać Klientom rozwiązania, które skracają i optymalizują projektowanie sklepu internetowego na Magento.

Nie, na etapie projektowania sklepów internetowych jesteśmy w stanie dokonać importu produktów ze starego sklepu.

Tak, każdy projektowany przez nas sklep jest responsywny. Obecnie e-sklepy używane na mobilach to w wielu branżach standard. Nie można działać wbrew oczekiwaniom internautów

Oczywiście, jeżeli prowadzisz swój biznes na Allegro, to możemy taką integrację przeprowadzić. Tworzenie sklepu internetowego jest też często szansą na zaistnienie w zewnętrznych serwisach e-commerce.

Każdy, zgodnie z Twoimi potrzebami. Nasza agencja interaktywna nie poleca określonego dostawcy tych usług, realizujemy je zgodnie z Twoimi preferencjami.

Tak, z przyjemnością zapraszamy na kawę do biura naszej agencji interaktywnej w Łodzi. Nasze biuro znajduje się w pobliżu głównej trasy przelotowej przez miasto, czyli ul. Włókniarzy. Możemy również odwiedzić Twoją firmę. Mimo, iż nasz slogan to sklepy internetowe Warszawa i Łódź, to w razie potrzeby dojedziemy choćby w drugi kraniec Polski:-).

Tak, istnieją specjalne wtyczki, które pozwalają nam zaprojektować sklep internetowy zintegrowany z wybranymi przez Ciebie firmami kurierskimi.

Nasza agencja interaktywna tworzy sklepy internetowe od samego początku funkcjonowania, czyli od 2009 roku. Wśród stworzonych przez nas sklepów internetowych znajdziesz zarówno realizacje dużych producentów z branży odzieżowej, jak i niewielkie, specjalistyczne sklepy oferujące zaledwie kilkanaście produktów.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych ma wielkie przełożenie na biznes. Ponieważ sami świadczymy usługę pozycjonowania, to już podczas tworzenia sklepu podpowiadamy, jak zwiększyć szanse na sukces w tej materii. Oczywiście SEO w e-commerce jest inne niż przy typowym pozycjonowaniu lokalnym. Dla przykładu, nam zależy na wysokich wynikach na frazy: „sklepy internetowe Łódź” oraz „sklepy internetowe Warszawa”. Jesteśmy jednak firma usługową, a Twój sklep trzeba pozycjonować szeroko. Możesz liczyć na nasze wsparcie w tym obszarze.

Tworzymy sklepy internetowe na platformach Magento i PrestaShop lub wykorzystując nasz autorski CMS. Wszystko zależy od skali projektu oraz niezbędnych funkcjonalności. Celem jest oczywiście optymalizacja Twoich nakładów. Magento oraz PrestaShop pozwalają programistom naszej agencji interaktywnej wyposażyć Twój profesjonalny sklep internetowy we wszystkie niezbędne funkcje oraz dają możliwość obsługi kilku sklepów za pomocą jednego panelu. Tworzone przez nas sklepy są zawsze na bieżąco z kierunkami rozwoju sieci, a duża liczba profesjonalnych programistów gwarantuje możliwość rozwoju Twojego sklepu internetowego w dowolnym momencie. Sklepy na Magento to rozwiązania stosowane przez wielu światowych producentów, m.in. Nike, Men's Health, Nespresso i wielu innych. Sklepy PrestaShop to z kolei ulubiona platforma na polskim rynku e-commerce.

Budżet na tworzenie sklepów internetowych zależy od wielu czynników. Koszt sklepu internetowego obejmuje podstawowe prace programistyczne, można je określić mianem standardowych. Każdy sklep to jednak indywidualne integracje z zewnętrznym oprogramowaniem, Allegro i innymi elementami, które bierzemy pod uwagę. Celem jest zawsze optymalizacja Twojego biznesu i zwiększenie zysków.

Tak, optymalizacja funkcjonalności sklepu pod użytkowników to kluczowa sprawa. Tworzenie sklepów internetowych, które nie spełniają oczekiwań klientów, byłoby skazane na porażkę. Profesjonalne sklepy internetowe dobrze konwertują, czyli zamieniają ruch w witrynie na Twoje zyski.

Oczywiście. Tworzenie sklepów internetowych wyłącznie pod polski rynek nie odpowiadałoby potrzebom naszych Klientów. Wielu z nich prowadzi biznes na szeroką skalę i większość zysków czerpie ze sprzedaży poza granicami Polski. Cieszymy się, że agencja interaktywna z Łodzi pozwala maksymalizować naszym Klientom zyski w euro, dolarach i funtach :)

Tak, na etapie projektowania sklepu internetowego możesz określić, kto jest Twoją grupą docelową. W praktyce jest to jedno z naszych podstawowych pytań do Klientów. Sklep internetowy może równolegle obsługiwać kanał detaliczny i hurtowy.

Tak, Magento to ogólnoświatowa platforma e-commerce. Sklep PrestaShop to z kolei jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform w Polsce. Stworzony przez nas sklep internetowy może być w każdej chwili rozwijany przez dowolną agencję interaktywną pracującą na Magento lub PrestaShop. Oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli przy rozbudowie ponownie skorzystasz z usług Dynamite Sklepy Internetowe Łódź :)

Nie, wielu naszych Klientów żyje na co dzień poza granicami kraju. W praktyce niewielka część projektowanych przez nas sklepów internetowych realizowana jest dla firm z Łodzi i Warszawy. Tworzenie sklepu internetowego wymaga komunikacji, ale doskonale radzimy sobie wykorzystując komunikację mailową.

Zaufali nam