(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Audyt profilu na Facebooku

Sprawdź, czy wykorzystujesz potencjał Facebooka

Czy działania na Facebooku pomagają Ci skutecznie rozwijać firmę? Zależy Ci na lepszej sprzedaży? A może brakuje Ci większego zaangażowania fanów? Zastanawiasz się, czy Twój firmowy fanpage jest dobrze prowadzony? Pozwól nam przyjrzeć mu się bliżej. Wskażemy Ci dobre kierunki i zdiagnozujemy niedoskonałości. Dzięki nowej perspektywie zaprezentujesz swoją firmę w najlepszej możliwej wersji i zdobędziesz nowych klientów.

Audyt profilu na Facebooku

Audyt profilu na Facebooku

Sprawdź, czy wykorzystujesz potencjał Facebooka

Dlaczego warto zlecić nam audyt fanpage’a na Facebooku?

 • Social media to nasza specjalność
  Każdego dnia kompleksowo obsługujemy profile firm z wielu branż. Pomagamy sprzedawać. Budujemy wizerunek. Śledzimy najnowsze trendy, dzięki którym nasi klienci są zawsze na bieżąco z dynamicznymi zmianami na Facebooku.
 • Działamy od A do Z
  Przyjrzymy się Twojemu profilowi ze szczegółami, tak jak robimy to każdego dnia dla naszych klientów. Przeanalizujemy Twoje cele, grupę docelową i publikowane treści. Wnikliwie sprawdzimy Twoją konkurencję. Przeprowadzimy audyt od Analizy do Zaleceń, dzięki czemu otrzymasz materiał przydatny i gotowy do wykorzystania w praktyce.
 • Koncentrujemy się na Twoich celach 
  Ze wszystkich kanałów social media to właśnie Facebook ma olbrzymi potencjał sprzedażowy i wizerunkowy. Najpierw poznamy Twój cel lub pomożemy Ci go precyzyjnie zdefiniować, a następnie sprawdzimy każdy element fanpage’a pod jego kątem. Wszystko po to, by profil firmowy efektywniej realizował Twój plan.
 • Podsumujemy raport wspólnie 
  Oferujemy Ci jasną i przyjazną komunikację. Dobry audyt social media to połowa sukcesu - druga połowa to jego wdrożenie. Dlatego chcemy mieć pewność, że wszystko jest jasne. Zadbamy o to, by nasz raport był dla Ciebie w pełni zrozumiały. Odpowiemy na Twoje pytania. Wyjaśnimy krok po kroku, jak wykorzystać merytoryczną wiedzę, którą od nas otrzymasz.
 • Możliwość wdrożenia audytu przez doświadczonych specjalistów
  Potrzebujesz kogoś, kto wprowadzi zmiany w życie? Możesz powierzyć nam zarówno audyt social media, jak i wdrożenie rekomendowanych zmian. Uzupełnimy niezbędne informacje w profilu. Zredagujemy teksty. Przygotujemy atrakcyjne grafiki. Skonfigurujemy niezbędną analitykę oraz Pixela Facebooka. Ustawimy reklamy, dzięki którym zaczniesz więcej zarabiać. Damy Ci wsparcie, które wprawi Twój fanpage w ruch
 
 

Co otrzymasz w ramach audytu social media?

Audyt social media - co to właściwie jest i jakie przyniesie Ci korzyści?

Audyt profilu na Facebooku to wnikliwa analiza Twoich dotychczasowych działań. Dedykowany jest zarówno osobom samodzielnie prowadzącym swoje social media, jak i firmom chcącym zwiększyć skuteczność działań, które zlecają agencji lub swoim pracownikom.

Dzięki konkretnym wskazówkom z audytu:

 • dowiesz się, czy wykorzystujesz profil firmowy w 100%,
 • zaoszczędzisz czas i pieniądze na nieefektywne działania, 
 • zwiększysz sprzedaż lub pozyskasz więcej kontaktów do potencjalnych klientów,
 • będziesz lepiej komunikować się ze swoimi dotychczasowymi i nowymi klientami,
 • poprawisz wizerunek swojej firmy lub marki w sieci.

 1. Analiza celów i wyników - czy Twój profil realizuje Twoje cele biznesowe? Czy jest przygotowany pod kątem ich osiągania? A może brakuje w nim elementów, których nie widać na pierwszy rzut oka, ale pełnią one ważną rolę i przekładają się na wyniki? Pozwól nam to sprawdzić.
 2. Analiza konkurencji - Nawet jeśli jesteś liderem swojej branży i to inni uczą się od Ciebie, zawsze jest pole do udoskonaleń. Analiza konkurencji na Facebooku może przynieść nowe szanse i pozwoli Ci wyprzedzić potencjalne zagrożenia. 
 3. Analiza grupy docelowej - kim są Twoi fani i obserwatorzy? Wiedza o Twoich klientach to niezbędny element działań marketingowych. Sprawdzimy dla Ciebie, czy trzeczywiście docierasz do swojego modelowego klienta.
 4. Analiza komunikacji - Czy na pewno mówisz w języku swoich fanów? Czy na bieżąco reagujesz na ich komentarze i wiadomości? Lepsza komunikacja to skuteczniejsze efekty działań na Facebooku. Dostarczymy Ci wiedzę, dzięki której lepiej skomunikujesz się z odbiorcami.
 5. Kompleksowa analiza publikowanych treści - same posty na Facebooku to nie wszystko. Przekuj spontaniczne publikacje i intuicję w strategiczne działanie. Przeanalizujemy Twoje treści pod kątem wizualnym, językowym i taktycznym. Określimy, czy pasują do Twojej grupy docelowej.
 6. Wykaz ewentualnych błędów i brakujących informacji - kompletność profilu jest szalenie ważna i niestety - nie tak oczywista, jak wydaje się wielu osobom. Zweryfikujemy, czy Twój profil na Facebooku jest prawidłowo uzupełniony. Dzięki temu fanpage będzie aktualny. Zwiększysz jego atrakcyjność w oczach fanów. Wierz nam - internauci zwracają na to uwagę!
 7. Dobre praktyki i wskazówki - nasz audyt social media to zarówno diagnoza, jak i garść merytorycznej wiedzy. Dokładamy do nich szczyptę kreatywności. Wszystko po to, byś uzyskał miksturę, która oczaruje Twoich potencjalnych klientów. Podzielimy się z Tobą wskazówkami, które stosujemy na co dzień, dowożąc wyniki dla firm z wielu branż
 

Postaw na skuteczny audyt social media

Nie sztuką jest założyć fanpage na Facebooku. Sztuką jest sprawić, że będzie on realizował Twoje cele biznesowe. Sprzedawał więcej. Angażował odbiorców. Kierował ruch na stronę internetową. A co jest Twoim celem? Porozmawiajmy.

 

Zaufali nam