(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Sklepy od Partnera PrestaShop

Skuteczne i wydajne sklepy w standardzie

Ponad 300.000 sklepów PrestaShop na świecie, z czego ponad 240.000 w Europie

Co 4 minuty gdzieś na świecie staruje kolejny sklep PrestaShop, ta popularność jest dowodem wyjątkowego dopasowania do potrzeb e-commerce.

Ponad 13.000 sklepów PrestaShop w Polsce

Popularność PrestaShop w Polsce to dla Ciebie gwarancja swobodnego wyboru partnera technologicznego w przyszłości, bo wielu programistów każdego dnia pracuje nad nowymi sklepami lub rozwija te już istniejące.

Ponad 8000 wtyczek i szablonów to ogrom możliwości

Możesz rozwijać swój sklep w dowolnym sposób, bo każdy typowy kierunek rozwoju doczekał się już wystandaryzowanych rozwiązań. W nietypowych potrzebach możesz liczyć na nasze programistyczne wsparcie.

Certyfikowana Agencja PrestaShop

Certyfikowana Agencja PrestaShop

Dlaczego PrestaShop

 1. Standard PrestaShop, wykracza ponad rynkową przeciętność


  Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań w mniejszym lub większym stopniu dedykowanych pod e-commerce. Nie każdy CMS powstał z myślą o sklepach, nie każdy jest stale rozwijany. Zauważysz to jednak dopiero wtedy, gdy dokonasz głębszej, czasochłonnej analizy. Sklepy PrestaShop to rozwiązanie, które stworzono dla e-commerce. W standardzie znajdziesz tam rozwiązania niedostępne w innych silnikach stosowanych w e-biznesie.
 2. Własny i skalowalny sklep bez abonamentu


  Mając sklep PrestaShop jesteś jego realnym właścicielem. Nie płacisz nikomu miesięcznych, czy też rocznych abonamentów. Posiadasz własną kopię plików i możesz go rozwijać lub sprzedać, gdy tylko tego zapragniesz. Twój sklep PrestaShop rośnie wraz z rozwojem Twojego biznesu. Będzie satysfakcjonującym narzędziem niezależnie czy Twoje obroty będą liczone w tysiącach, czy też milionach złotych.
 3. Oszczędzasz dzięki popularności PrestaShop


  Sklepy PrestaShop są bardzo popularne w Polsce co oznacza możliwość taniego lub bezpłatnego wykorzystania narzędzi niezbędnych w e-commerce, np. integracji z kurierami, płatnościami online, platformami zakupowymi i Allegro.
 4. Sklepy PrestaShop to bezpieczeństwo na najwyższym poziomie


  Nie każdy silnik e-commerce może poszczycić się brakiem głośnych w wirtualnym świecie awarii. Nie każdy CMS jest odporny na notoryczne w dzisiejszych realiach ataki cyberprzestępców. Stawiając na PrestaShop minimalizujecie ryzyko towarzyszące innym CMSom.
 5. Łatwa obsługa i intuicyjny interface


  Trudno na rynku o bardziej przyjazne właścicielom sklepów rozwiązanie niż PrestaShop 1.7. Możesz to sprawdzić oglądając w sieci liczne tutoriale i porównując sklepy PrestaShop z konkurencyjnymi systemami CMS. Z pewnością docenisz łatwość obsługi oraz szybkość działania Twojego sklepu „od zaplecza”.

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Sklep PrestaShop od Dynamite Studio - dlaczego my?

 1. Specjaliści PrestaShop


  Masz spokój, bo pracujesz z profesjonalistami, którzy znają PrestaShop i pracują na nim każdego dnia. Otrzymasz sklep zgodny z założeniami, a do tego bezpieczny i wydajny.
 2. Pracujemy zgodnie ze sztuką


  Masz pewność, że Twój sklep PrestaShop będzie można swobodnie rozwijać w przyszłości, a inni programiści nie złapią się za głowę widząc nasz kod. Pracujemy zgodnie ze sztuką i wytycznymi twórców PrestaShop, więc omijają Cię niebezpieczeństwa związane z błędnym wdrożeniem sklepu, np. podczas aktualizacji silnika sklepu. Twój sklep będzie pracował wydajnie i bez zakłóceń.
 3. Praktyczne doświadczenie w projektowaniu modułów i integracjach


  PrestaShop to CMS, który daje wielkie możliwości rozwoju Twojego sklepu. Potrzeba jednak wiedzy i doświadczenia, by z nich korzystać. Posiadamy jedno i drugie, bo tworzyliśmy wiele dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów, zarówno moduły, jak i integracje z zewnętrznymi systemami CRM i ERP. Stworzymy dla Ciebie sklep jakiego dokładnie potrzebujesz.
 4. W standardzie otrzymasz więcej


  Pracujemy na rozwiniętej wersji PrestaShop. Wzbogaciliśmy ją o autorskie moduły zwiększające sprzedaż i poprawiające konwersje. W rezultacie już na starcie Twój sklep może zyskać przewagę nad konkurencją.
 5. Certyfikowana Agencja PrestaShop


  Jesteśmy jedną z zaledwie 10 agencji w Polsce, która może poszczycić się statusem agencji partnerskiej twórców PrestaShop. Rozwijamy się na dedykowanych, zamkniętych szkoleniach. Mamy bezpośredni dostęp do supportu PrestaShop. Pracują z nami masz gwarancję wysokiej jakości Twojego sklepu internetowego.

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam o swoich celach biznesowych. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

01

Projektowanie i kodowanie

Projektowanie sklepu poprzedzamy analizą konkurencji, by stworzyć sklep lepszy niż rynkowe standardy. Proponujemy rozwiązania zwiększające konwersję i poprawiające UX, by dać naszym klientom przewagę konkurencyjną.

02

Migracja PrestaShop

Wykonujemy migracje produktów, zamówień i klientów ze starej wersji sklepu. Jeśli tylko istnieje taka techniczna możliwość, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie dla zachowania ciągłości funkcjonowania biznesu.

03

Moduły PrestaShop

Tworzymy dedykowane rozwiązania, których wymaga Twój biznes. Możesz zlecić nam wykonanie modułów zwiększających Twoją wygodę lub dających dodatkowe narzędzia do efektywnej sprzedaży.

04

Optymalizacja wydajności

Optymalizujemy wydajność sklepów, bo szybkość działania jest jednym z kluczowych oczekiwań Twoich klientów. Wspomagamy w ten sposób również skuteczność działań reklamowych jak Google Ads i pozycjonowanie.

05

Optymalizacja SEO

Dobry sklep pomaga w osiąganiu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Zoptymalizujemy Twój sklep pod SEO i pomożemy w zbudowaniu struktury sprzyjającej pozycjonowaniu w Google

06

Integracja PrestaShop z systemami zewnętrznymi

Wykonujemy integracje PrestaShop z systemami klasy CRM i ERP opartymi o API. Pomagamy również w sprawnym wdrożeniu integracji opartych na rozwiązaniach wyspecjalizowanych dostawców oprogramowania.

 

Zaufali nam