Czy Twoja firma radzi sobie z konkurencją w sieci?

Skąd mieć pewność, że nadążasz za swoją konkurencją?

Każdego dnia szukasz nowych klientów i pomysłów, jak zdystansować konkurencję. Podpowiemy jak zyskać więcej jak optymalnie wykorzystać marketing internetowy oraz ile dają profesjonalne strony internetowe. Pomożemy Ci, odpowiadając na kilka kluczowych pytań!

Czy tak daleko z reala do wirtuala?

Czy chcemy, czy nie, pierwsze 5 sekund decyduje o Twojej opinii na temat rozmówcy - jego wygląd, czyste buty i uśmiech na twarzy, to właśnie pierwsze wrażenie. Świat wirtualny działa podobnie, a nasze opinie buduje nowoczesność, przejrzystość i profesjonalizm strony. Tyle wystarczy by ocenić firmę po okładce i zamknąć słabą stronę. Zadbaj o swoją, by miała ciekawą szatę graficzną, przejrzystą nawigację i aktualne treści, bo nowości sprzed dwóch lat nie budują pozytywnego wizerunku.

Co zmienił mobilny internet?

Więcej niż myślisz, bo użytkownicy smartphonów przewrócili świat internetu do góry nogami. Mają swoje oczekiwania, a jeśli ich nie spełnisz, nie licz na ich pieniądze. Mobilny e-biznes z każdym rokiem nakręca zyski tych, którzy swoje strony dostosowali do wygody internautów, którzy chcą mieć możliwość robienia zakupów, znalezienia najlepszych usług i szybkiego porównania ofert handlowych. Jeśli nie gwarantujesz swoim klientom responywności witryny, a Twoja strona na smartphonie nie działa poprawnie, tracisz klientów i pieniądze.

Czy Twoja firma jest widoczna w sieci?

Kto pierwszy, ten lepszy - to wciąż aktualne i widoczne w rosnącej liczbie firm korzystających z usług pozycjonowania organicznego. Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania gwarantuje, że internauta rozważył również Twoją ofertę. Postaw na długofalowość tych działań i uważaj na obietnice szybkiego sukcesu, które prowadzą do stosowania niedozwolonych przez Google praktyk. W rezultacie możesz zostać wykluczony z najpopularniejszej wyszukiwarki w sieci. Profesjonalne sklepy internetowe powinny być promowane tylko metodami nie narażającymi właściciela na konsekwnecje ze strony Google. 

Czy korzystasz ze wszystkich form reklamy w sieci?

Świetna strona to za mało by skutecznie walczyć o klientów. Najlepszym sposobem na pozyskanie klientów jest reklama w sieci. Specjaliści od e-marketingu przygotują dla Ciebie reklamy skupiające uwagę wybranej przez Ciebie grupy ludzi zarówno w wyszukiwarce jak i w mediach społecznościowych. Profesjonalizm takich działań to gwarancja zysków. Możesz samodzielnie ocenić skuteczność 
e-marketingu na podstawie statystyk, które bez trudu można podłączyć pod każdą witrynę w sieci.

To dopiero początek, a przed Tobą wiele kolejnych pytań i refleksji. Jeśli chcesz osiągnąć więcej, skontaktuj się z nami i zamów darmowy audyt. Pomożemy Ci udoskonalić Twoje działania w sieci.

Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów w biznesie

Zespół Dynamite Studio

Artykuł w został opublikowany w magazynie Osobowości i Sukcesy, nr 4/2015

marketing w internecie social marketing performance marketing adwords

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaufali nam