(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Fit and Jump

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2016-2019

Klient:

Fit and Jump

Online:

www.fitandjump.pl

CMS:

Booster

Współpracę z Fit and Jump rozpoczęliśmy na początku 2015 roku, gdy jeszcze raczkowali, a ich trampoliny były w zaledwie kilku klubach w Łodzi. Zaczęliśmy od stworzenia prostej strony typu one-page, a 2 lata później zbudowaliśmy rozbudowaną stronę wraz ze sklepem internetowym i wieloma dedykowanymi funkcjami. Fit and Jump cały czas się rozwija, a my pomagamy wdrażać kolejne pomysły na ich stronę.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • moduł sklepu internetowego
  • moduł sieci licencjonowanych klubów
  • moduł strefy prywatnej z plikami dla licencjobiorców
  • moduł szkoleń z terminami i formularzem rejestracji
  • moduł bloga
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

 
Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do wszystkich urządzeń

Stworzona przez nas strona cechuje się charakterystycznym stylem, dopasowanym do branży klienta. Jest w pełni responsywna i prezentuje się bez zarzutów nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale także na smartfonach i tabletach.

Strony informacyjne

Użytkownicy zainteresowani ofertą naszego klienta mogą w łatwy sposób odnaleźć niezbędne informacje na temat świadczonych usług i oferowanych produktów. Zadbaliśmy o to, by wszystkie treści zostały przedstawione w jasny i czytelny sposób.

Szkolenia

Moduł szkoleń, który przygotowaliśmy z myślą o przyszłych instruktorach fitnessu, posiada rozbudowaną sekcję z informacjami na temat dostępnych kursów. Zawarliśmy w nim ogólne opisy przygotowywanych szkoleń oraz terminy najbliższych wydarzeń.

Interaktywna mapa klubów

Dzięki przygotowanej przez nas interaktywnej mapie każdy użytkownik może z łatwością zlokalizować klub w swojej okolicy. Na zakładce zamieściliśmy także wyszukiwarkę miejsc oraz dane kontaktowe poszczególnych klubów.

Strefa prywatna z plikami dla licencjobiorców

Dotychczasowi klienci Fit and Jump otrzymują dostęp do prywatnej strefy online. Dedykowana zakładka zawiera materiały do pobrania dostępne po zalogowaniu do panelu klienta.

Blog

Szukasz motywacji do rozpoczęcia treningu? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści wynikających z ćwiczenia na trampolinach? Stworzony przez nas blog to miejsce, w którym znajdziesz ciekawe oraz inspirujące artykuły związane z aktywnym trybem życia.

Sklep online

Istotną cechą, która wyróżnia stworzoną przez nas stronę na tle innych witryn jest wzbogacenie jej o funkcję sklepu online. Moduł jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a do tego w pełni responsywny.

Lista produktów z filtrami

W celu ułatwienia użytkownikom zakupów wprowadziliśmy w sklepie filtrowanie odzieży sportowej po kolorach, rozmiarach czy cenie. Wszystkie produkty zostały podzielone na logicznie skonstruowane kategorie.

Karta produktu

Zadbaliśmy o to, by każdy produkt prezentował się w sposób zachęcający potencjalnych klientów do zakupu. Na atrakcyjnej wizualnie karcie produktu dostępne są jego zdjęcia, a także zestaw niezbędnych informacji na jego temat.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam