Łazienka bez barier

Sklep internetowy

Szczegóły realizacji

Rok:

2019

Klient:

Łazienka bez barier

Online:

www.lazienkabezbarier.com.pl

CMS:

Prestashop

Łazienka bez barier to projekt zapoczątkowany z myślą o potrzebach osób starszych i nie w pełni sprawnych. Zgodnie z misją naszego Klienta, jaką jest usuwanie codziennych barier, podjęliśmy się stworzenia czytelnego i w pełni intuicyjnego sklepu online, dostosowanego do szczególnych potrzeb grupy docelowej.

Zakres prac:

  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego
  • wdrożenie na Prestashop 1.7
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
  • optymalizacja procesu zamówienia
  • budowa minikoszyka wysuwanego z boku ekranu
  • stworzenie modułu poradnika
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Stworzony przez nas sklep jest w pełni responsywny. Dzięki przystosowaniu go do smartfonów i tabletów możemy zagwarantować pełną użyteczność i przejrzystość niezależnie od obsługiwanego urządzenia.

Nasza jakość

Nasz Klient, mając świadomość przewagi cenowej konkurencji, postanowił wyeksponować inne atuty swoich produktów. Nasza realizacja miała na celu podkreślenie wagi wysokiej jakości oferowanych urządzeń i akcesoriów.

Lista produktów

Dopracowana ekspozycja towaru oraz intuicyjne filtrowanie czynią przeglądanie oferty przyjemnym w odbiorze. Dotarcie do interesujących artykułów przebiega sprawnie i nie powinno stanowić problemu nawet dla osób starszych.

Karta produktu

Dostosowana do wymagań klienta, rozbudowana i zawierająca niezbędne informacje karta produktowa gwarantuje użytkownikom uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji na poziomie sklepu online.

Przejrzysta struktura

Zadbaliśmy o to, by jak najlepiej dostosować sklep do potrzeb grupy docelowej. Osoby starsze, które stanowią największy udział w gronie potencjalnych klientów, nie mają problemu z odbiorem treści. Odpowiednio duże i czytelne elementy oraz kontrasty to zabiegi zastosowane z myślą o osobach z wadami wzroku.

Sprawny proces zamówienia

Zaprojektowany przez nas, a następnie zoptymalizowany pod zwiększenie konwersji proces zamówienia gwarantuje niższy wskaźnik odrzuceń w trakcie zakupów online niż w standardowym sklepie PrestaShop.

Zakładka „O nas”

Łazienka bez barier to firma rodzinna z tradycjami i misją, którą warto pokazać światu. Zadbaliśmy o to, by wyeksponować te atuty, przybliżając klientom ideę działalności godnej ich zaufania marki.

Poradnik

Troska o bezpieczeństwo i komfort klientów to nie tylko oferta dostosowana do ich wyjątkowych potrzeb. W zakładce poradnika publikowane są przydatne artykuły, stworzone z myślą o codziennych użytkownikach sprzętu i akcesoriów dostępnych w sklepie online.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam