(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Łazienka bez barier

Sklep internetowy

Szczegóły realizacji

Rok:

2019

Klient:

Łazienka bez barier

Online:

www.lazienkabezbarier.com.pl

CMS:

Prestashop

Łazienka bez barier to projekt zapoczątkowany z myślą o potrzebach osób starszych i nie w pełni sprawnych. Zgodnie z misją naszego Klienta, jaką jest usuwanie codziennych barier, podjęliśmy się stworzenia czytelnego i w pełni intuicyjnego sklepu online, dostosowanego do szczególnych potrzeb grupy docelowej.

Zakres prac:

  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego
  • wdrożenie na Prestashop 1.7
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
  • optymalizacja procesu zamówienia
  • budowa minikoszyka wysuwanego z boku ekranu
  • stworzenie modułu poradnika
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Stworzony przez nas sklep jest w pełni responsywny. Dzięki przystosowaniu go do smartfonów i tabletów możemy zagwarantować pełną użyteczność i przejrzystość niezależnie od obsługiwanego urządzenia.

Nasza jakość

Nasz Klient, mając świadomość przewagi cenowej konkurencji, postanowił wyeksponować inne atuty swoich produktów. Nasza realizacja miała na celu podkreślenie wagi wysokiej jakości oferowanych urządzeń i akcesoriów.

Lista produktów

Dopracowana ekspozycja towaru oraz intuicyjne filtrowanie czynią przeglądanie oferty przyjemnym w odbiorze. Dotarcie do interesujących artykułów przebiega sprawnie i nie powinno stanowić problemu nawet dla osób starszych.

Karta produktu

Dostosowana do wymagań klienta, rozbudowana i zawierająca niezbędne informacje karta produktowa gwarantuje użytkownikom uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji na poziomie sklepu online.

Przejrzysta struktura

Zadbaliśmy o to, by jak najlepiej dostosować sklep do potrzeb grupy docelowej. Osoby starsze, które stanowią największy udział w gronie potencjalnych klientów, nie mają problemu z odbiorem treści. Odpowiednio duże i czytelne elementy oraz kontrasty to zabiegi zastosowane z myślą o osobach z wadami wzroku.

Sprawny proces zamówienia

Zaprojektowany przez nas, a następnie zoptymalizowany pod zwiększenie konwersji proces zamówienia gwarantuje niższy wskaźnik odrzuceń w trakcie zakupów online niż w standardowym sklepie PrestaShop.

Zakładka „O nas”

Łazienka bez barier to firma rodzinna z tradycjami i misją, którą warto pokazać światu. Zadbaliśmy o to, by wyeksponować te atuty, przybliżając klientom ideę działalności godnej ich zaufania marki.

Poradnik

Troska o bezpieczeństwo i komfort klientów to nie tylko oferta dostosowana do ich wyjątkowych potrzeb. W zakładce poradnika publikowane są przydatne artykuły, stworzone z myślą o codziennych użytkownikach sprzętu i akcesoriów dostępnych w sklepie online.

Komentarz Klienta

Załoga Dynamite Studio to fachowcy nastawieni na pełną satysfakcję i zadowolenie klienta. Czuć to na każdym etapie współpracy - pracownicy firmy nie kierują się łatwym, szybkim zyskiem, lecz podejmują wyzwania, zależy im na doskonałym efekcie końcowym. Są otwarci na potrzeby, rozumieją oczekiwania i wychodzą im naprzeciw, proponują lepsze rozwiązania i podpowiadają w wielu kwestiach.
Komunikacja z firmą jest szybka i konkretna, reakcja na zgłaszane problemy, czy niedopatrzenia niezwłoczna i celna. Usługi są kompleksowe - Pan Mariusz oraz Pan Przemysław doradzają w różnych sprawach, sygnalizuję problemy czy braki i pomagają je rozwiązywać - szybko i sprawnie.
Dynamite Studio to solidny, rzetelny PARTNER w biznesie, coś więcej niż zwykły wykonawca. Z czystym sumieniem będę rekomendował ich usługi.

Aleksander Bankowiak, właściciel

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam