(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Marlen

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

Marlen

Online:

www.marlen-transport.pl

CMS:

Booster

Marlen to firma transportowa specjalizująca się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy. Przygotowaliśmy stronę internetową w czterech wersjach językowych, koncentrując się na zaprezentowaniu kluczowych dla klienta informacji w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Zajęliśmy się również zredagowaniem treści na stronę.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • przygotowanie treści na stronę
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Design dopasowany do specyfiki branży to podstawa. Stworzyliśmy przyjemną w odbiorze i nowoczesną stronę oraz zadbaliśmy o to, by prezentowała się równie efektownie na każdym ekranie – także na urządzeniach mobilnych.

Prezentacja taboru

Funkcjonalny układ strony pozwala użytkownikom na sprawne dotarcie do kluczowych informacji. Sekcja taboru prezentuje modele samochodów obsługiwanych przez firmę transportową, wraz z ich krótkim opisem.

Przedstawienie krajów i obsługiwanych rodzajów towaru

Na stronie głównej wyszczególniliśmy także podstawowe informacje dotyczące obsługiwanych regionów i towarów podlegających transportowi. Rozbudowane treści na ten temat zawarliśmy na stronach poszczególnych zakładek.

Szczegóły oferty

W ramach współpracy przygotowaliśmy teksty zawierające niezbędne szczegóły na temat usług oferowanych przez firmę. Zadbaliśmy przy tym, by nie pominąć żadnej kwestii istotnej z punktu widzenia potencjalnych klientów.

Towar obsługiwany przez Marlen

Użytkownik poruszający się po stronie w intuicyjny sposób dociera do wszystkich interesujących go informacji. Kategorie obsługiwanego towaru zostały wyszczególnione na dedykowanej zakładce strony.

Kontakt

Przejrzysta zakładka zawierająca dane kontaktowe usprawnia odnalezienie najważniejszych danych. Umieściliśmy na niej także interaktywną mapę umożliwiającą łatwe zlokalizowanie siedziby firmy.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam