(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Compact Izolacje

Strony internetowe

Szczegóły realizacji

Rok:

2016

Klient:

Compact Izolacje

Online:

www.compactizolacje.pl

CMS:

Booster

Compact Izolacje to zespół profesjonalistów specjalizujących się w wykonywaniu izolacji termicznych. Rozpoczynając współpracę z Klientem, stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia atrakcyjnej strony internetowej, prezentującej jego ofertę. Dodatkowym zadaniem, jakiego podjął się nasz zespół, było stworzenie zaawansowanego kalkulatora oszczędności wynikających z zastosowania oferowanych rozwiązań.

Zakres prac:

  • zaprojektowanie struktury strony i architektury informacji
  • dostosowanie komercyjnego szablonu
  • wdrożenie na Booster CMS
  • kalkulator oszczędności
  • blog
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Projektując stronę dla naszego Klienta, zadbaliśmy o jej pełną responsywność. Przeglądanie oferty jest możliwe z dowolnego urządzenia, a zawartość strony doskonale prezentuje się także na smartfonach i tabletach.

Szczegółowa prezentacja oferty

Użytkownik odwiedzający stronę Firmy w intuicyjny sposób dociera do informacji kluczowych dla podjęcia współpracy. Skoncentrowaliśmy się na szczegółowym zaprezentowaniu oferty, podreślając zalety dostępnych rozwiązań.

Zaawansowany kalkulator oszczędności

Stworzony przez nas kalkulator pozwala w szybki i wygodny sposób oszacować oszczędności wynikające z ocieplenia budynku poprzez wykorzystanie wybranego z oferowanych przez Firmę rozwiązań.

Porównanie kosztów ocieplenia

Potencjalni klienci, do których przemawiają konkretne liczby, mają także możliwość dokonać porównania kosztów alternatywnych metod ocieplenia. Pomaga to użytkownikom w podjęciu decyzji – z korzyścią dla naszego Klienta.

Mocne strony produktu

Szczegółowa analiza materiałów izolacyjnych zaprezentowana na stworzonej przez nas stronie pozwala zrozumieć najistotniejsze różnice między dostępnymi rozwiązaniami, a przede wszystkim zalety oferowanych przez Firmę produktów.

Porównanie z innymi technologiami

Dokonując porównania najpopularniejszych technologii izolacyjnych, posłużyliśmy się parametrami technicznymi. W ten przejrzysty sposób po raz kolejny zaprezentowaliśmy korzyści wynikające z wyboru rozwiązania z oferty naszego Klienta.

Pliki do pobrania

Poza dostępem do cennych informacji widocznych na stronie, dodatkowo zapewniliśmy użytkownikom możliwość pobrania plików zawierających szczegółową specyfikację techniczną określonych produktów.

Prezentacja etapów pracy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny w branży budowlanej jest przebieg kolejnych etapów pracy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zamieszczenie na stronie podstawowych informacji na temat przebiegu poszczególnych zadań.

Galeria

Elementem działającym na korzyść każdej firmy świadczącej usługi są zdjęcia dokumentujące jej działania. Dbając o wiarygodność naszego Klienta, przewidzieliśmy na jego stronie miejsce na galerię zdjęć dotychczasowych realizacji.

Działalność naukowa

Zależało nam na tym, by wyeksponować wartości szczególnie istotne z punktu widzenia przyszłych klientów. Działalność naukowa prowadzona przez zespół specjalistów bez wątpienia jest tym, czym należało pochwalić się przed użytkownikami odwiedzającymi stronę Firmy.

Artykuły

Dostęp do specjalistycznych treści stanowi cenną wartość dla osób zainteresowanych branżą naszego Klienta. Sekcja bloga to sposób na przybliżenie użytkownikom tematyki związanej z szerokim zakresem oferowanych usług.

Komentarz Klienta

Współpraca z Dynamite Studio pozwoliła na stworzenie strony internetowej, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania i co najważniejsze oczekiwania naszych klientów. Kadra Dynamite Studio wykazuje się rzetelnością, wysoką jakością oraz profesjonalizmem we współpracy, dzięki czemu ta współpraca trwa do dziś i pozwala tworzyć nowe wspólne projekty. Na szczególną uwagę zasługuje skuteczność pozycjonowania stron, dzięki czemu stworzona strona znacząco powiększyła liczbę naszych klientów. Dotychczasowa wzorowa współpraca pozwala z pełnym przekonaniem polecić Firmę jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie obsługi stron internetowych.

Artur Matusiak, Inżynier techniczno-handlowy w Compact-Project Sp. z o.o. Sp.k.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam