(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Entika

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2019

Klient:

ENTIKA Sp. z o.o.

Online:

www.entika-wentylacja.pl

CMS:

Booster

Entika to hurtownia wentylacji i klimatyzacji z Łodzi, która powierzyła nam stworzenie swojej strony internetowej. Wyeksponowaliśmy atuty firmy i zaprezentowaliśmy jej ofertę w sposób przystępny dla przeanalizowanej przez nas grupy docelowej. Dzięki badaniu słów kluczowych i optymalizacji treści pod kątem SEO zapewniliśmy stronie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zakres prac:

  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego
  • wdrożenie na Booster CMS
  • zredagowanie treści na stronę
  • optymalizacja SEO
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Doskonała czytelność na każdym urządzeniu

Grupa docelowa naszego Klienta to w większości osoby nastawione na rozwiązania mobilne. Zadbaliśmy o to, by strona internetowa prezentowała się na smartfonach i tabletach równie czytelnie jak na ekranie komputera.

Prezentacja oferty

Przejrzysty podział na kategorie oraz udostępnienie gotowych do pobrania katalogów i cenników umożliwia potencjalnym klientom wygodne zapoznanie się z ofertą, a następnie skontaktowanie się z hurtownią z poziomu strony.

Przedstawienie korzyści

Jasna komunikacja to podstawa – zwłaszcza w branży naszego Klienta. Zadbaliśmy o to, by już na starcie przedstawić użytkownikom korzyści wynikające z podjęcia współpracy z hurtownią.

Zakładka „Kontakt”

Dążąc do zachęcenia potencjalnych klientów do pozostawiania zapytań ofertowych, zadbaliśmy o to, by kontakt z hurtownią uczynić jak najprostszym.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam