(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Apex Dynamics Polska

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2019

Klient:

Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.

Online:

www.apexdyna.pl

CMS:

Booster

Apex Dynamics Polska to wyłączny polski przedstawiciel czołowego producenta precyzyjnych przekładni planetarnych, listw zębatych i zębników oraz systemów smarowania. Podejmując się projektu strony internetowej, postawiliśmy przede wszystkim na profesjonalne i przejrzyste zaprezentowanie oferty naszego Klienta.

Zakres prac:

  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego
  • wdrożenie na Booster CMS
  • stworzenie katalogu produktów z przyjaznym filtrowaniem
  • opracowanie modułu do prezentacji oddziałów na całym świecie
  • przygotowanie zakładki aktualności
  • stworzenie zakładki z plikami do pobrania
  • dopracowanie wersji mobilnej
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Pełna responsywność

Zdajemy sobie sprawę z konieczności dostosowania każdej strony do przeglądania na urządzeniach mobilnych – dlatego zadbaliśmy o to, by prezentowała się odpowiednio także na telefonach i tabletach.

Lista produktów

Przejrzysty katalog produktów z wbudowaną możliwością filtrowania zaprojektowaliśmy tak, by umożliwić użytkownikom szybki wybór kategorii artykułów oraz ich wygodne przeglądanie.

Karta produktowa

Każdy produkt został opisany w sposób pozwalający na jednoznaczną identyfikację jego zastosowania. Wysokiej jakości zdjęcia, specyfikacje oraz katalogi i instrukcje są dostępne dla wszystkich osób odwiedzających stronę.

Prezentacja zagranicznych oddziałów

Międzynarodowy zasięg działalności firmy to atut wart podkreślenia. Stworzyliśmy moduł pozwalający na zaprezentowanie lokalizacji wszystkich zagranicznych oddziałów oraz ich danych kontaktowych.

Pliki do pobrania

Udostępnienie otwartych katalogów do pobrania to ukłon w stronę klientów hurtowych, którzy za pośrednictwem strony mogą zapoznać się z pełną ofertą firmy, a następnie dokonać zamówienia.

Aktualności

Zakładka aktualności powstała z myślą o przybliżeniu klientom najciekawszych wydarzeń z życia firmy oraz ciekawostek branżowych, dotyczących produktów dostępnych w ofercie.

Komentarz Klienta

Szczerze polecam firmę Dynamite Studio. Bardzo szybki kontakt, nastawienie na współpracę z klientem, terminowość i kreatywność. Zawsze dostawałem rzetelne i fachowe informacje.
Miałem to szczęście współpracować z nimi przy dwóch dużych projektach i z efektów jestem bardziej niż zadowolony. Mam nadzieję że pojawią się też następne

Mariusz Czarnecki, Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam