(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Rekeep

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2020

Klient:

Rekeep Polska

Online:

www.rekeep.pl

CMS:

WordPress

Rekeep Polska to spółka wchodząca w skład międzynarodowej grupy Rekeep, świadcząca usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która połączy w sobie cele promocyjne i rekrutacyjne.

Zakres prac:

  • wsparcie w opracowaniu struktury strony i informacji
  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego
  • wdrożenie na WordPress
  • przygotowanie czterech wersji językowych
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych

 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dostosowanie do wielu urządzeń

Swobodny dostęp do informacji zamieszczonych na stronie oraz jej wygodne przeglądanie muszą być możliwe niezależnie od obsługiwanego urządzenia. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, by stworzona przez nas strona prezentowała się doskonale także w wersji mobilnej.

Prezentacja sektorów usług

Rekeep posiada w swojej ofercie wiele usług z różnych sektorów, pomogliśmy zaprezentować je w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Zadbaliśmy również o wyróżnienie kluczowych informacji dla każdego sektora.

Magia liczb

To jeden z najlepszych sposobów na pokazanie doświadczenia i skali działania, duże liczby robią wrażenie na odbiorcy i trudno je przegapić w dobrze zaprojektowanej sekcji.

Struktura grupy

Rekeep Polska S.A. to 11 wyspecjalizowanych spółek, naszym zadaniem było pokazanie w atrakcyjny sposób całej struktury grupy.

Prezentacja historii firmy

Rekeep Polska, wcześniej Grupa Naprzód, to ponad 20 lat historii, zaprezentowaliśmy kluczowe momenty grupy w formie prostej osi czasu.

Aktualne oferty pracy

Jednym z zadań nowej strony jest rekrutacja nowych procowników, nie mogło więc zabraknąć strony z ofertami pracy.

Wersje językowe

Strona Rekeep Polska posiada wersję polską i angielską, a także strefę w języku ukraińskim oraz mocno uproszczoną wersję włoską.

Sekcja tylko dla zalogowanych

Stworzyliśmy również kilka zakładek z dostępem tylko dla zalogowanych inwestorów.

Moduł bloga

Wdrożyliśmy moduł bloga, który służy do prezentacji aktualności oraz luźniejszych wpisów w dziale "Po godzinach".

Komentarz Klienta

Zespół Dynamite podjął się niełatwego projektu stworzenia strony, która była ważnym elementem wprowadzania marki Rekeep na rynek polski. Mogliśmy liczyć na doradztwo, dostępność oraz dużą cierpliwość w godzeniu wizji kilku sponsorów. Ogromna wiedza zespołu oraz umiejętność wsłuchania się w nasze potrzeby zaowocowała stroną, która zyskała również akceptację naszego inwestora.

Renata Tadeusiak, Dyrektor Personalna Rekeep Polska S.A.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam