(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Restauracja Aroma

Strony internetowe

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

Restauracja Aroma

Online:

www.aroma.wroc.pl

CMS:

Booster

Aroma to wrocławska restauracja specjalizująca się w kuchni śródziemnomorskiej, a także część centrum sportowo-rekreacyjnego MATCHPOINT. Pomogliśmy zaprojektować i wdrożyć nową stronę, skupiając się na prezentacji menu oraz wnętrz restauracji. Przygotowaliśmy również zakładki z ofertą imprez okolicznościowych, cateringu, a także sezonowe oferty specjalne.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • moduł menu restauracji
  • dokumentacja techniczna dla działu IT klienta
  • optymalizacja szybkiego działania na mobile i desktop
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Doskonała prezentacja na każdym urządzeniu

Klienci restauracji korzystają ze strony internetowej zarówno na komputerach i laptopach, jak również na telefonach komórkowych. Zadbaliśmy o to, by na każdym urządzeniu informacje były przejrzyste, a nawigacja intuicyjna i bezproblemowa.

Menu restauracji

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy przejrzyste menu z podziałem na kategorie. Ułatwiliśmy też zarządzanie stroną w panelu administratora, przygotowując moduł tak, by wprowadzanie nowych potraw i aktualizacja starych nie wymagała żmudnego przenoszenia informacji między tabelami. Każda potrawa to osobny wpis w CMS, wystarczy uzupełnić podstawowe informacje i przypisać danie do kategorii, by pojawiło się w odpowiednim miejscu na stronie.

Imprezy okolicznościowe

Przejrzysta prezentacja oferty na imprezy okolicznościowe ułatwia pozyskiwanie klientów na te usługi. Administrator w łatwy sposób może modyfikować ofertę i dodawać kolejne rodzaje imprez okolicznościowych.

Oferty specjalne

Święta, sylwester, zmiana pory roku to doskonałe okazje do wprowadzania ofert specjalnych i zmian potraw sezonowych w menu. Wdrożyliśmy specjalną sekcję, która umożliwia dodawanie dowolnej liczby ofert specjalnych, a dla każdej z nich klient może dodać zdjęcie, opis oraz podłączyć pliki do pobrania np. cennik w PDF.

Prezentacja wnętrz restauracji

Klient zadbał o profesjonalną sesję fotograficzną prezentującą wyjątkowy klimat restauracji Aroma, my zadbaliśmy o przejrzystą prezentację galerii zdjęć.

Kontakt

Wdrożyliśmy zakładkę kontaktową z wyraźnym podziałem najważniejszych informacji, zadbaliśmy o funkcjonalny formularz kontaktowy. Dla ułatwienia zamawiania dań na wynos dodaliśmy na stałe przycisk „Dostawa na telefon” w topie strony.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam