(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Dziś w Łodzi

Portal internetowy

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

Dynamite Studio

Online:

www.dziswlodzi.pl

CMS:

Booster

Dziś w Łodzi jest naszym autorskim pomysłem, zrealizowanym od podstaw przez nasz zespół. To lokalny portal nastawiony na dostarczanie pomysłów na spędzanie wolnego czasu w Łodzi i regionie, a także baza informacji o historii miasta i ciekawych inicjatywach lokalnych. Portal zawiera ponad 1000 atrakcji i zabytków z całego regionu, ponad 100 artykułów o Łodzi i wiele ciekawostek na temat miasta.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • interaktywna mapa atrakcji i zabytków
  • moduł sklepu internetowego
  • system komentarzy i ocen
  • moduł użytkowników
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Dbając o wygodę mobilnych użytkowników serwisu, uczyniliśmy nasz portal w pełni responsywnym. Niezależnie od tego, czy jest przeglądany na tablecie, czy na telefonie komórkowym, możemy cieszyć się jego wygodną oraz w pełni intuicyjną obsługą.

Interaktywna mapa atrakcji i zabytków

Niewątpliwą atrakcją dla użytkowników odwiedzających portal jest interaktywna mapa lokalnych atrakcji i zabytków, umożliwiająca odnalezienie miejsc wartych odwiedzenia w swojej okolicy. Z jej pomocą możemy przeglądać najciekawsze atrakcje pogrupowane według interesujących nas kategorii.

Atrakcje i zabytki

Stworzony przez nas portal to doskonały przewodnik i praktyczna pomoc dla turystów. Ponad 1000 atrakcji wprowadzonych przez nas do bazy umożliwia dopasowanie planu zwiedzania do osobistych preferencji i szybkie zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat interesujących nas miejsc.

Filmy o Łodzi

Nie tylko zapaleni czytelnicy, ale także internauci preferujący materiał w formie video znajdą tu wiele łódzkich ciekawostek. Zebrane przez nas filmiki dotyczą historii miasta i jego najsłynniejszych zabytków oraz materiały na temat sportu czy teledyski kręcone w Łodzi i wiele więcej.

Ciekawostki o Łodzi

Zadbaliśmy o to, by na portalu nie zabrakło również treści interesujących dla rodowitych łodzian. Z posegregowanych na kategorie tematyczne artykułów nawet wieloletni mieszkaniec miasta ma szansę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat swojej małej ojczyzny.

Profil użytkownika

Opracowany przez nas moduł użytkowników umożliwia kinternautom współuczestniczenie w tworzeniu treści udostępnianych na łamach portalu oraz komentowanie i ocenianie dostępnych już artykułów. Użytkownicy mają możliwość zamieszczenia krótkiej informacji na swój temat czy pochwalenia się swoimi fotografiami.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam