(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

Feel Good Studio

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2020

Klient:

Feel Good Studio

Online:

feelgoodstudio.pl

CMS:

WordPress

Strona dla łódzkiego studia treningu personalnego i medycznego Feel Good Studio. Oferta treningów personalnych została połączona z grafikiem zajęć grupowych, prowadzonych przez właścicielkę.

Zakres prac:

  • wsparcie w opracowaniu architektury informacji z uwzględnieniem potrzeb SEO
  • projekt graficzny
  • wdrożenie na WordPress
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • projekt logo, wizytówek, teczek, ulotek i umowy
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Ruch mobilny w Polsce przekroczył 60%, a w przypadku usług dopracowana wersja mobilna to konieczność i na chwilę obecną spora przewaga konkurencyjna

Podział oferty z uwzględnieniem potrzeb SEO

Strona powinna na siebie zarabiać. W przypadku usług nietrudno o wytypowanie fraz, po których potencjalni klienci szukają Twoich usług. W tym przypadku wykonaliśmy pogłębiony research w wyniku czego stworzyliśmy optymalny podział zakładek zarówno pod uzytkowników jak i pod algorytmy Google.

Łatwy w zarządzaniu grafik zajęć

Klientka wraz ze stroną otrzymała prosty do zarządzania grafik, w którym bez niczyjej pomocy jest w stanie szybko aktualizować swój plan treningów.

Atrakcyjne referencje

Testimontiale /referencje to częsty element stron internetowych i słusznie, bo społeczny dowód słuszności naprawdę działa:-). Rzadko jednak element ten jest atrakcyjny dla oczu. Zadbaliśmy o to, by było inaczej. Jednocześnie pozostawiliśmy wiele miejsca na treść, co pozwala opowiedzieć również dłuższe historie, których w branży fitness niemało.

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam