(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NDVMR27');

VeraSport

Strona internetowa

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

VeraSport

Online:

www.verasport.pl

CMS:

Booster

Współpracę z Vera Sport zaczęliśmy pod koniec 2016 roku tworząc landing page z ofertą treningów EMS, rok później zbudowaliśmy kolejną stronę dla tego Klienta, tym razem w branży pośrednictwa pracy. Prawdziwym wyzwaniem było jednak zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony klubu Vera Sport, 10 tys. m2 powierzchni sportowej, podzielonej na 9 stref. Unikalność na skalę kraju powoduje, że żadne gotowe rozwiązania nie są w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki dokładnej analizie potrzeb dostosowaliśmy nasz CMS i zbudowaliśmy moduły eliminujące problemy z zarządzaniem na starej stronie, a także wdrożyliśmy wiele nowych pomysłów.  

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • indywidualne rozwiązania dla wersji mobilnej
  • wdrożenie podziału na strefy
  • moduł grafiku zajęć
  • moduł sklepu internetowego
  • moduł zajęć i instruktorów
  • moduł "Odbierz darmową wejściówkę"
  • wdrożenie bloga i aktualności
 

Szukasz profesjonalnych rozwiązań?

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Indywidualne rozwiązania dla mobile

Strona Vera Sport jest bardzo rozbudowana i zawiera wiele dedykowanych rozwiązań, zadbaliśmy by w wersji mobilnej nawigacja była intuicyjna, a wszystkie zakładki w pełni funkcjonalne.

Podział na strefy

Na stronie odwzorowaliśmy podział klubu wdrażając wyraźny podział na strefy, każda ma swoich instruktorów, indywidualny grafik zajęć, a także aktualności i wydarzenia. Dodatkowo nadaliśmy każdej ze stref inny kolor, by ułatwić użytkownikom odnalezienie się na tak rozbudowanej stronie.

Zarządzanie zespołem

Vera Team to prawie 40 osób, sylwetki wielu z nich prezentowane są w kilku miejscach na stronie. Zadbaliśmy, by administrator strony musiał wprowadzać informacje o każdym członku załogi tylko raz, a następnie w wygodny sposób łączył je z innymi zakładkami.

Najważniejsi są ludzie

Z doświadczenia wiemy jak istotną rolę w fitnessie i sporcie odgrywają instruktorzy, to oni przyciągają klientów i sprawiają, że chce się wracać na treningi. Wraz z Vera Sport opracowaliśmy zestaw informacji dotyczących każdego z instruktorów, tak by nowi klienci mogli łatwo znaleźć swojego idealnego trenera.

Grafik zajęć szyty na miarę

Zarządzanie grafikiem zajęć na starej stronie było prawdziwą zmorą administratora, zajęcia trzeba było wprowadzać na każdy tydzień osobno, a zmianę instuktora wprowadzać w kilku miejscach. Zebraliśmy informacje i scenariusze zmian grafiku i zaproponowaliśmy rozwiązanie, które ogranicza do minimum czas potrzebny na zarządzanie grafikiem. Plan tygodniowy zajęć wprowadza się raz, dowiązując instruktorów do konkretnych godzin w tygodniu, a zamiast modyfikować grafik z powodu świąt i dni wolnych, po prostu wprowadza się takie dni w osobnym module. Dzięki systemowi powiązań, raz wprowadzone dane pojawiają się na stronie pełnego grafiku, stronie głównej ("Dzisiejszy grafik zajęć"), grafik zajęć w danej strefie, a także na zakładce instruktora i wybranych zajęć.

Dokładny opis zajęć

Wszystkie zajęcia na stronie mają swoje zakładki, dodatkowo z poziomu grafiku zajęć można zobaczyć szybki podgląd z najważniejszymi informacjami. Oprócz opisu opracowaliśmy zestaw atrybutów, pozwalający klientom dobrać idealne dla siebie zajęcia. Atrybuty takie jak "Dla kogo", "Intensywność" czy "Twój cel" użyliśmy jako filtry w grafiku zajęć.

Odbierz darmową wejściówkę

Wdrożyliśmy moduł, który ma na celu zachęcić nowych klientów do spróbowania treningów w Vera Sport. System zbiera dane klientów, dba by wejściówkę można było odebrać tylko jeden raz, a administratorowi pozawala na łatwy export danych, prezentuje statystyki miesięczne i zapewnia zgodność z RODO.

Komentarz Klienta

Współpracę z Dynamite Studio można określić jednym słowem: profesjonalizm. Od samego początku zaskoczyli terminowością, pełnym zaangażowaniem i bardzo szybkimi reakcjami na prośby o zmiany w projektach. Pełne planowanie wdrożenia, sprawny kontakt, owocne spotkania przed powstaniem strony, z której w końcu możemy być dumni. Na wszelkie prośby i sugestie szybko znajdują rozwiązania, które wiedzą jak zaimplementować zgodnie z zapotrzebowaniem.

Przemysław Szews, General Manager w Vera Sport

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam