Wulian

Szczegóły realizacji

Rok:

2018

Klient:

MIWI Urmet

Online:

www.wulian.pl

CMS:

Booster

Firmie MIWI Urmet pomogliśmy stworzyć stronę dla nowej marki, wprowadzanej na polski rynek. Wulian to nowoczesne urządzenia i rozwiązania do inteligentnego domu, dlatego zadbaliśmy, by strona wyglądała i działała równie nowocześnie. Wdrożyliśmy interaktywne aranżacje wnętrz prezentujące zastosowanie urządzeń Wuliana, przejrzysty katalog produktów i prezentację aplikacji Smart Home oraz mapę sieci dystrybucji.

Zakres prac:

  • wdrożenie na Booster CMS
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • interaktywne aranżacje wnętrz
  • przejrzysty katalog produktów
  • prezentacja aplikacji Smart Home
  • mapa sieci dystrybucji
 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na nasze pomysły i pomoc.

Telefon
Laptop
Tablet

Dopracowana wersja mobilna

Strona Wuliana ma wiele interaktywnych elementów, mocno odbiegających od standardów na konkurencyjnych stronach. Zadbaliśmy, by wszystkie te wyróżniki doskonale prezentowały się i działały również na telefonach.

Przejrzystość i użyteczność

Użytkownicy strony mogą łatwo się po niej poruszać oraz dotrzeć do interesujących ich informacji, dzięki przemyślanej strukturze i funkcjonalnym rozwiązaniom.

Interaktywne aranżacje wnętrz

Gdzie najlepiej zaprezentować wygląd i działanie nowoczesnych urządzeń do inteligentnego domu jak nie w ich naturalnym środowisku? Przygotowaliśmy kilka interaktywnych aranżacji wnętrz, pokazujących jak wyglądają i do czego służą urządzenia Wulian.

Katalog produktów

Użytkownicy mogą w łatwy sposób poruszać się po katalogu, przeglądać zdjęcia i informacje techniczne. Ułatwiliśmy również pracę administratorowi, wdrażając zestawy atrybutów, które oszczędzają czas potrzebny na zarządzanie katalogiem.

Prezentacja aplikacji

Aplikacja Smart Home posiada wiele funkcji, o których użytkownicy mogą dowiedzieć się z przejrzystej prezentacji na dedykowanej zakładce strony.

Mapa sieci dystrybucji

Wulian dopiero wchodzi na polski rynek, więc na ten moment sieć dystrybucji jest niewielka, ale docelowo ma być ok. 100 punktów w całej Polsce. Przygotowaliśmy więc moduł do wygodnego zarządzania punktami dystrybucji. Administrator musi wprowdzić jedynie podstawowe dane adresowe, a nasz system z pomocą Google Map API pobiera koordynaty i zaznacza punkt na mapie. Użytkownicy strony mogą z kolei łatwo filtrować listę dystrybutorów wpisując miasto lub kod pocztowy.

Komentarz Klienta

Duża elastyczność, wyrozumiałość, pełen profesjonalizm tak w kilku słowach mogę podsumować współpracę z Dynamite Studio. Ponadto rzetelne, fachowe doradztwo, terminowość, szybkość działania i duża kreatywność. Bez wątpienia jest to Firma, którą mogę polecić wszystkim poszukującym wsparcia w zakresie wzrostu ich widoczności lub też samego pojawienia się w internecie.

Dagmara Prachowska, Kierownik Działu Marketingu i PR w MIWI Urmet

 

Podobają Ci się nasze projekty?

Wyślij nam swoje pomysły i stwórzmy razem coś niezwykłego!

 
 

Zaufali nam